Politseiuudised

169

5. juulil kell 12.31 sai häirekeskus teate, et Kuusalu vallas Kahala külas seisab viadukti peal luik, kes ei taha kuidagi teelt ära minna. Päästjad suunasid linnu rohealale, kus nad tiivulise kinni püüdsid ja Kahala järve äärde viisid.

5. juulil kell 19.45 helistati häirekeskusesse, et Kuusalu vallas Juminda külas põleb metsaalune. Päästjad kustutasid järsul kaldapealsel asunud ligikaudu ühe ruutmeetri suuruse põlenguala.

6. juulil kell 9.12 kutsuti päästjad Anija valda Pikva külla Kose-Jägala maanteele, kus auto oli otsa sõitnud põdrale. Päästjad tõstsid surnud looma tee äärde ning kutsusid kohale jahimehed.

9. juulil teatati, et 55aastane mees ründas Anija vallas Kehra linnas oma abikaasat, 46aastast naist ja tekitas talle kehavigastusi. Politseinikud pidasid mehe kinni.

10. juulil kell 12.58 teatati häirekeskusesse, et Loksa linnas Papli tänaval on koridoris tunda toidu kõrbemise lõhna ja töötab suitsuandur. Kuna kohale sõitnud päästjate koputamise peale korteriust ei avatud, sisenesid päästjad akna kaudu ning avastasid toast kõrbeva supipoti. Päästjad tuulutasid toad ning viisid läbi ka kodukülastuse. Selgus, et korteriomanik unustas pliidi sisse. Päästjad tuletavad meelde – kui teed sööki, jää kööki!

POLITSEI- JA PIIRIVALVEAMET
PÄÄSTEAMET

Eelmine artikkelReno­vee­ri­tud sa­dam toob rah­va taas Sal­mis­tu ran­da
Järgmine artikkelAeg­vii­du ko­gu­kon­na koo­so­lek rah­va­ma­jas