Politseiuudised

206

3. veebruaril kell 23.22 teatati häirekeskusele, et Kuusalu vallas Koitjärve külas on auto lumme kinni jäänud ja paluti päästjate abi sõiduki välja tõmbamisega. Sõiduk oli koos inimestega lumes kinni olnud ligi 4 tundi. Kella 1.30 paiku õnnestus päästjatel ATV abiga sündmuskohale pääseda ning sõiduk tõmmati lumest välja. Inimesed viga ei saanud.

4. veebruaril kell 14.27 teatati häirekeskusele tulekahjust Raasiku vallas Aruküla alevikus, kus põles ühekordne puidust elumaja. Päästjate saabumise ajaks oli naaber eaka majaelaniku välja toonud ning kiirabi toimetas ta haiglasse. Päästjad kustutasid põlengu kell 16.23. Esialgsetel andmetel võis tuli alguse saada hooletust kütmisest, täpse tekkepõhjuse selgitab välja menetlus.

4. veebruaril teatati, et Raasiku vallas ründas 31aastane mees oma elukaaslast, 35aastast naist. Politseinikud pidasid mehe kinni.

5. veebruaril teatati, et Anija vallas Kehra linnas ründas 43aastane mees 40aastast naist. Politseinikud pidasid mehe kinni.

5. veebruaril varastati Anija linnas elumaja keldrist ehitustööriistu. Kahju on üle 1000 euro.

POLITSEI- JA PIIRIVALVEAMET
PÄÄSTEAMET

Eelmine artikkelKRIS­TEL SITS loob mi­nia­tuur­se­te ku­ju­de­ga olus­ti­ku­pil­te 1950nda­te aas­ta­te ko­dan­li­kust Kuu­sa­lust
Järgmine artikkelKehra 90aastane raamatukogu ootab sünnipäeval külla