Politseiuudised

408

31. oktoobril kell 12.02 sai häirekeskus teate, et Kuusalu vallas Kiiu alevikus põleb lahtise leegiga väike suvilatüüpi aiamaja. Päästemeeskond tuvastas, et majas inimesi ei viibinud ning kustutas põlengu kella 13.15 paiku. Tulekahju tekkepõhjus on selgitamisel.

4. novembril kell 11.12 teatas tähelepanelik naaber häirekeskusele, et Kuu­salu vallas asuva kahekordse elamu ühes korteris töötab suitsuandur. Korter oli paksult suitsu täis ning kedagi kodus ei viibinud. Kohale saabunud päästemeeskond selgitas välja, et varahommikul ahju kütnud ning seejärel ülikooli kiirustanud elanik oli ahjusiibri liiga vara sulgenud. Päästjad avasid siibri ning tuulutasid ruumid. Korterielaniku vanaema, kes kohale tuli, lubas lapselapsele ise selgitustöö läbi viia ning tagas seniks ka eluruumide valve.

5. novembril kell 00.56 toimus liiklusõnnetus Kuusalu vallas Valkla-Haapse mnt 4. kilomeetril, kus 34aastane naine sõitis sõiduautoga Honda Accord teelt välja vastu puud. Juht toimetati haiglasse.

7. novembril teatati, et Kehras Kose maantee maja korteris tekkis 44aastase mehe ja 39aastase naise vahel konflikt, mille käigus mees tõukas naist. Tõukamise tagajärjel naine kukkus ja sai vigastuse. Politsei pidas mehe kinni ja kiirabi toimetas naise haiglasse.

POLITSEI- JA PIIRIVALVEAMET
PÄÄSTEAMET

Eelmine artikkelSõnumitoojas 3. novembril
Järgmine artikkelRah­va­loen­dus al­gab rah­vas­ti­ku­re­gist­rist, vaa­da­ke oma and­med üle!