Politseiuudised

104

18. jaanuaril kell 11.56 teatati häirekeskusele, et Kehras Keskuse tänaval on kauplusehoone suitsu täis. Päästjate saabudes oli seina nurgast näha ka leeke. Tuvastati, et põleb Bullerjani juures olev vaheseina soojustus. Päästjad likvideerisid põlengu kell 12.39 ning inimesed kannatada ei saanud. Täpne tekkepõhjus ei ole teada.

18. jaanuaril kell 19.14 käisid päästjad Raasiku vallas Kalesi külas, kus kahekordse elumaja korstnast oli leek väljas. Päästjad selgitasid, et korstnas oli toimunud tahmapõleng. Ohtlik olukord likvideeriti ning elanikud kannatada ei saanud.

19. jaanuaril teatati, et Kehras rünnati 65aastast meest. Juhtumi täpsemad asjaolud on selgitamisel.

19. jaanuaril kell 16.59 said päästjad teate, et nende abi vajatakse Anija vallas, kus libedarajal sõitu harjutades oli süttinud auto. Kohale jõudes aitasid päästjad lahtise leegiga põlenud sõiduki kustutada. Inimesed kannatada ei saanud.

21. jaanuaril kell 1.54 said päästjad teate, et Loksa linnas Männi tänaval põleb kahekordne puidust elumaja. Kolm majas olnud inimest olid päästjate saabudes majast väljas ning nad anti tervisekontrolliks üle kiirabile. Tulekahju lokaliseeriti kella 4.47 paiku. Tekkepõhjuse selgitab välja menetlus.

24. jaanuaril kell 19.12 teatati liiklusõnnetusest Anija vallas Mustjõe külas, kus 34aastane mees sõitis ATVga Yamaha mööda metsateed liikudes teelt välja paremale kraavi ja sõiduk paiskus ümber. Juht hukkus sündmuskohal.

POLITSEI- JA PIIRIVALVEAMET
PÄÄSTEAMET

Eelmine artikkelKeh­ra Snai­pers alus­tas spor­di­lii­du Jõud jää­ho­ki­tur­nii­ri või­du­ga
Järgmine artikkelKuu­sa­lu val­la tel­li­ta­vad kon­kur­siü­ri­tu­sed