Politseiuudised

42

14. mail kell 7.43 said päästjad teate, et Loksal Tallinna tänava eramajas on kosta töötava suitsuanduri häält. Päästjad tuvastasid, et suitsuandur oli käivitunud suitsu sisse ajava ahju tõttu. Hooldamata korstnal oli halb tõmme ja pärast tule tegemist imbus suitsu ka tuppa. Päästjad kontrollisid termokaameraga korstent ja küttekeha, kuid edasist ohtu ei olnud. Kiirabi vaatas kohapeal elaniku üle ja päästjad soovitasid küttekeha hooldamiseks kohale kutsuda korstnapühkija.

15. mail kell 23.21 teatati häirekeskusele, et Anija vallas Kehra külas Kose-Jägala tee ääres on mööduv teataja märganud leekides elumaja. Päästjate saabudes põles lahtise leegiga elumaja mõõtudega 6×10 meetrit. Päästjad sisenesid suitsusukeldusvarustuses majja, et leida võimalikke kannatanuid. Kedagi majas ei olnud. Põleva maja vahetus läheduses oli teine hoone, mida asuti süttimise välistamiseks jahutama. Tulekahjule seati piir kell 00.28 ja kustutati lõplikult kell 2.05. Keegi kannatada ei saanud ja tulekahju tekkepõhjuse selgitab välja menetlus.

16. mail kell 11.23 teavitati häirekeskust, et Loksa linnas Liiapeksi-Loksa teel elumaja hoovis on nastik end õuel kilesse mässinud ning teataja ei saa teda sealt kätte. Loksa päästjad vabastasid ussi kilekotist ja viisid ta loodusesse.

19. mail kell 14.07 juhtus liiklusõnnetus Kuusalu vallas Ilmastalu külas Tallinn-Narva maantee 42. kilomeetril, kus 77aastane mees kaotas teadmata põhjusel sõiduki Audi A4 üle kontrolli ja sõitis teelt välja. Sõiduki juht toimetati haiglasse.

19. mail kella 17 paiku juhtus liiklusõnnetus Kuusalu vallas Kotka külas Võsu-Kotka tee 11. kilomeetril, kus 16aastane tüdruk sai löögi seni teadmata sõidukilt. Jalakäija toimetati haiglasse.

POLITSEI- JA PIIRIVALVEAMET
PÄÄSTEAMET

Eelmine artikkelHar­ju Tar­bi­ja­te Ühis­tu avas Aeg­vii­dus uue poe
Järgmine artikkelKeh­ra Las­te­ta­re las­teaia õpe­ta­jad õpi­vad ees­ti keelt ühi­ses kee­le­koh­vi­kus