Politseiuudised

31

1. mail kell 13.23 teatati häirekeskusele, et Kuusalu vallas Kasispea külas Kasispea-Ilumäe tee ääres on elumaja krundil tehtud lõkkest läinud põlema ümbritsev kulu. Loksa päästjad kustutasid põlengu kogupindalaga umbes 1500 ruutmeetrit kella 13.55 paiku.

3. mail kell 18.36 sõitsid päästjad kustutama kulupõlengut Kuusalu vallas Kolgakülas Kolgaküla-Hara tee ääres. Kokku põles ligikaudu 400 ruutmeetrit kulu ja võsaalust oksarisu. Põleng sai alguse lõkkest.

4. mail kell 14.14 teavitati häirekeskust, et Raasiku vallas Igavere külas Peningi turbatootmisalal on tulekahju. Süttinud oli kuni 1,3 hektarit metsaalust turbapinnast. Väljakutsele reageerisid kuue kutselise ning kuue vabatahtliku päästekomando päästjad. Tugeva tuule tõttu olid kustutustööd raskendatud. Tulelevikule pandi piir kella 18 paiku ja kustutati lõplikult kell 19.23.

5. mail kell 15.18 teatati häirekeskusele, et Anija vallas Kehra linnas Paberi tänaval on aiamaal põleng. Tulekahju sai alguse tünnis põletatud puitelementidest. Põlemise käigus kukkusid tünnist välja ulatuvad puittükid maha ja süütasid ümbritseva looduse. Tulekahjule pani piiri puidupõletaja ise, ta kasutas leekide summutamiseks veeämbrit ning tulekustutit. Kehra päästjad likvideerisid põlengu veejoaga kella 15.46ks.

PÄÄSTEAMET

Eelmine artikkelKeh­ra las­teaia hal­li­tu­se­kol­le on lei­tud
Järgmine artikkelMist­ra kä­si­pal­li­mees­kond või­tis Ees­ti MV hõ­be­me­da­li