Politseisündmused Ida-Harjus

411

20. juulil kell 16.12 said päästjad väljakutse Loksale Posti tänavale, kus naabrid tundsid ühest korterist immitsevat tugevat kõrbelõhna. Kuna korteri­omanikku kodus ei olnud, sisenesid päästjad korterisse akna kaudu ning tuvastasid pliidi peal kõrbeva toidu. Oht likvideeriti, toad tuulutati ning koju naasnud perenaisele selgitati, miks ei tohi valmivat toitu järelevalveta jätta.

20. juulil kell 21.44 said päästjad väljakutse Anija valda Pillapalu külla, kus suure tuulega oli sõiduteele kukkunud puu, mis takistas liiklust ühel suunal. Puu eemaldati ning liiklus taastati. Inimesed kannatada ei saanud.

21. juulil teatati, et Kuusalu vallas Kotka külas lõi 37aastane mees 23aastast meest näkku. Juhtumi täpsemad asjaolud on selgitamisel.

22. juulil teatati, et Loksa linnas tekkis konflikt elukaaslaste vahel, milles 52aastane alkoholijoobes mees ja 30aastane naine lõid teineteist.

25. juulil kella 19.06 ajal juhtus liiklusõnnetus Kuusalu vallas Suurpea külas, kus 34aastane mees kaotas jalgratta üle kontrolli ja sõitis vastu pargitud sõiduautot. Jalgrattur toimetati Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse.

26. juulil kella 13.52 ajal juhtus liiklus­õnnetus Anija vallas Jägala-­Käravete­ ja Soodla-Kehra maanteede ristmikul, kus 48aastane mees kaldus sõiduautoga Fiat Dethleffs ristmikul vastassuunavööndisse ja põrkas kokku sõiduautoga Mercedes­-Benz A170, mida juhtis 31aastane naine. Fiatis viibinud naine toimetati Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse.

POLITSEI- JA PIIRIVALVEAMET
PÄÄSTEAMET

Eelmine artikkelKuusalu kooli direktori konkurss
Järgmine artikkelSõnumitoojas 29. juulil