POLITSEIKROONIKA

1706

PÕHJA POLITSEI- JA PIIRIVALVEAMET, PÄÄSTEAMET

13. aprillil kell 22.38 teatati, et Anija vallas Vetla külas on poni kukkunud um­bes 2,5meetri süga­vus­se ja 1,5 meetrise läbimõõduga solgi­kaevu. Kaevu põhjas oli ka umbes 0,5 meet­rit vett. Kehra päästjad aitasid looma omanikega koos kaevust maa peale tagasi. Loom oli välisel vaatlusel terve ja liikumisvõimeline.

17. aprillil kell 19 teatati Häire-keskusele tulekahjust Harju maakonnas Anija vallas Rooküla külas, kus põles ühekorruseline elumaja. Kustutustööde käigus majast välja toodud 56aastase mehe elustamine tulemusi ei andnud. Kustutustööd lõpetati kell 21.10. Tekkepõhjuse selgitab uurimine.

17. aprillil tegid demineerijad kahjutuks Aegviidu vallast Pärna tänavalt leitud saksa päritolu käsigranaadi.

17. aprillil teatati, et Raasiku vallas Peningi külas toimus konflikt 60- ja 34aastase mehe vahel. Politsei toimetas vanema mehe jaoskonda.

17. aprillil teatati, et Kuusalu alevikus asuva kortermaja trepikojas ründas 21aastane mees 33aastast meest. Politseile on teo võimalik toimepanija teada.

17. aprillil teatati, et Raasiku alevikus asuvas eramus lõi tuttav 37aastane mees 52aastast meest ning tekitas talle tervisekahjustusi. Kiirabi toimetas mehe haiglasse. Politseile on teo võimalik toimepanija teada.

Eelmine artikkelHC Kehra pääses Eesti MV poolfinaali
Järgmine artikkelRaasiku vallavolikogu asutas haldusreformi komisjoni