HC Kehra pääses Eesti MV poolfinaali

1047

Eesti käsipallimeistrivõistlustel toimusid eelmisel nädalal veerandfinaalmängud.
HC Kehra/Horizon Pulp & Paper alistas kahel korral ülekaalukalt SK Tapa. 12. aprillil toimunud kodumängus oli Kehra parim 35:22 (20:9). Uku-Tanel Laast viskas 10, Indrek Normak 9 väravat. 14. aprillil Tapal toimunud mängu võitis HC Kehra 34:21 (23:9). Kaspar Lees viskas 8 väravat, Indrek Napsep 6.
Aruküla SK vastane veerandfinaalis oli Viimsi/Tööriistamarket. Esimene mäng, mis toimus 12. aprillil Viimsis, kulges tasavägiselt. Poolaja võitis Viimsi 15:13, kuid neli minutit enne mängu lõppu juhtis Aruküla kahe väravaga. Seejärel viskasid Viimsi käsipallurid 3 väravat järjest ning läksid juhtima. Kuigi Arukülal õnnestus mänguseis veel viigistada, tagasid lõpuminutil visatud väravad Viimsile 28:26 võidu. Aruküla meeskonna kasuks viskasid Olev Eensalu 7 ning Mihkel-Matteus Luik ja Mihkel Vaher 5 väravat. Teises mängus 15. aprillil Arukülas oli Viimsi võit veenvam – 37:31 (16:16).
Aruküla SK peatreener Toivo Järv ei jäänud tulemusega rahule: „Me ei suutnud karika- ega meistrivõistlustel jõuda nelja parema hulka. Jõudude vahekord on selline, et meil on nelja hulka raske pääseda, kuid veerandfinaalis oleks tahtnud ühe võidu ikka saada.“
HC Kehra vastane poolfinaalis on Viljandi HC. Mängitakse kolme võiduni. Esimene mäng on kolmapäeval, 20. aprillil Viljandis, teine reedel, 22. aprillil Kehras ja kolmas teisipäeval, 26. aprillil Viljandis. Kui finaalipääseja selgitamiseks on vaja veel mänge, toimub neist esimene 28. aprillil Kehras ja teine 30. aprillil Viljandis.

Eelmine artikkelLülitada võiks ka mujal
Järgmine artikkelPOLITSEIKROONIKA