Poliitilisest tahtest

987

Maavanem on asunud lahendama Kuusalu valla elanike muresid, millest räägiti möödunud nädalal toimunud kahepäevasel külaskäigul. Juminda poolsaare seitsme õpilase bussisõidu küsimuses saadakse tema algatusel kokku, et leida väljapääs. On tänu väärt, kui lõpuks võetakse kuulda seda, mida lapsevanemad ja ka abivallavanem on selgitanud.

Maavanemat on sageli näha Loksa linnavolikogu istungitel ning ka linnavalitsuses. See paneb mõtlema ja küsima,  kas ei võiks, arvestades 216 linnaelaniku ning Loksa ligi 40 noore judoka muret, samuti sekkuda – korraldada laiapõhjaline nõupidamine? On ju Loksa judokad linna visiitkaart ja uhkus. Võib-olla leida toetusfonde, kust saaks maja kordategemiseks raha. Ehk tuleks loobuda kultuurikeskuse rajamise ülioptimistlikust ideest – suuremate etenduste ja kontsertide jaoks on saalid olemas Kolgaküla rahvamajas ja laevatehases, koolimajade saalidest rääkimata. 

Loksa linnajuhtide mõte – et olla homme jõukas, tuleb täna kokku hoida – sobib ka kultuurikeskuse ehitamise plaanide kohta. Väga palju sõltub omavalitsustes poliitilisest tahtest.

Eelmine artikkelTehti kahjutuks käsigranaat
Järgmine artikkelHarju Laululapse võidud Kolka, Kuusallu, Kehrasse ja Loksale