Peningi koroonamängijad võitsid Eesti meistrivõistlustelt kaks medalit

1547

Laupäeval, 7. märtsil Sauga valla kultuurikeskuses    toimunud    Eesti 2015. aasta meistrivõistlustelt koroona  segapaarismängus  võideti   kaks   medalit   Raasiku   valda.
Peningi koroonamängijad Urve Reetamm ja Guido Trees said hõbemedali ning Gedi Aver ja Oliver Ojaste pronksmedali. 4. kohale tulid Kehra ja Peningi mängupaar Liis Vaupere ja Janek Jaškov ning Kehra klubi esindaja Allan Vaupere, kes mängis paaris Vivian Rehiga Saku Tirtsust, sai 5. koha.
„Pärnu laudadega, mis ei ole nii heas korras kui meie uued lauad, oli kõigil raske mängida. Seetõttu on Ene Hundi ja Eesti Koroonamänguliidu ning Pärnu klubi presidendi Heino Merilaine esikoht loogiline – oma laudu tuntakse ikka kõige paremini. Läksime nende vastu juhtima, kuid nad suutsid viigistada. Just viimastes voorudes läks hoogu meie raudvara Urve Reetamm, kes võitis medaleid juba 1970ndatel aastatel,“ ütles Guido Trees.
Kõik kolm medali võitnud paari kogusid võrdselt 20 punkti. Pronksmedali saamiseks pidid Gedi Aver-Oliver Ojaste viimases voorus alistama viimaste aastate valitsejad Andre Uustulndi-Mihkel Lepisti.
Eesti 2015. aasta edetabelit juhib nüüd Guido Trees 356 punktiga. Järgneb klubikaaslane Aleksander Michelis 287 punktiga. Kehra Koroonaklubi mängijad Kaupo Helm-Rosin ja Allan Vaupere on vastavalt 246 ja 216 punktiga 6. ja 8. kohal. Naistest on tabeliliider Gerli Aver Peningilt 307 punktiga,  järgnevad  Andrea   Uustulnd  268  ning  Gedi  Aver 267 ja Urve Reetamm 262 punktiga.

Eelmine artikkelIda-Harju ettevõtluspäeval oli 30 osalejat
Järgmine artikkelAnija vallas on välireklaami püstitamiseks edaspidi vaja luba