Päästeameti lühifilmide konkurss

1111

Päästeamet kuulutab välja lühifilmide konkursi „Tule­ohutus kodus”. Konkursiga tahetakse inimesi panna märkama riske oma kodus ning leidma lahendusi ohuolukordade vältimiseks.

Oodatud on lühifilmid sellest, millest tulekahju võib kodus alguse saada ning mismoodi on võimalik seda ära hoida. Samuti võib filmiklipi näol jagada oma tuttavate ja lähedaste meenutusi, kuidas tulekahju ära hoiti või mida oleks saanud teha, et kurba sündmust polekski juhtunud.

„Filmi tegemine on huvitav ja loominguline moodus panna inimesed mõtlema ohtudele enda ümber ning jagama nutikaid lahendusi kodu turvalisemaks muutmiseks,” selgitab Päästeameti loominguvõistluse projektijuht Janek Innos. Samuti märgib ta, et õpetlikud lühifilmid viiakse populaarsemate internetikeskkondade kaudu ka laiema vaatajaskonnani.

Poole kuni kolmeminutiliste filmiklippidega on oodatud osalema kõik alates 14. eluaastast. Parimate tööde autoritele on välja pandud auhinnad. Lisaks saab filmimaterjali konkursi lõppedes näha erinevatel päästeteemalistel veebilehtedel ja populaarsemates internetikeskkondades.

Lühifilme saab saata 12. maini. Täpsem info ja konkursi reeglid leiab www.moff.ee.

Päästeamet paneb filmitegijatele südamele, et filmi tehes ei tekitataks tulekahju ega seataks ohtu kellegi elu.

Eelmine artikkelLiiklusõnnetus
Järgmine artikkelTeeme Ära talguid teada meie kandis 9 kohas