OÜ Raven ootab Raasiku alevikus liituma ühisveevärgi ja -kanalisatsiooniga

1198

Ehitustööde lõpptähtaeg on käesoleva aasta 30. november.

Juunis alustati Raasiku valla vee-ettevõtja OÜ Raven tellimusel Raasiku alevikus vee- ja kanalisatsioonitorustiku rekonstrueerimistöödega. Projekti tulemusel uuendatakse olemasolev vananenud torustik ja luuakse Raasiku aleviku elanikele uued liitumisvõimalused. Ehitustööde valmimise lõpptähtaeg on käesoleva aasta 30. november. Pärast ehitustööde valmimist paraneb olemasolevate klientide veevarustus ja projektiga hõlmatud klientidel on võimalik liituda kinnistu piiridele rajatud uutes liitumispunktides.
Pärast torustiku valmimist saavad kanalisatsiooniga ühinemise võimaluse umbes 70 majapidamist Tallinna maanteel Apteegi ja Kooli tänava vahelisel alal, Meierei tänaval alates Apteegi tänavast ning Vahtra tänaval Tallinna maantee ja Meierei tänava vahelisel alal. Kokku paigaldatakse üle 2 kilomeetri kanalisatsioonitorusid ning umbes kilomeeter puhta vee torusid. Ehitustöid teostab OÜ Vändra MP, omanikujärelevalvet P.P Ehitusjärelevalve OÜ. Tööde kogumaksumus on 460 816 eurot, sellest ligi 65 protsenti on SA Keskkonnainvesteeringute Keskuse veemajanduse keskkonna­programmi toetus.
Raveni juhatuse liige Andro Ennok ütles, et antud projekti raames on liitumine tasuta, kuid teenuse tarbimiseks on vajalik sõlmida liitumisleping ja  omanikel vajalik rajada kinnistute sisene torustik: „Pärast paigaldise ülevaatust paigaldab Raven veearvesti ja saame sõlmida teenuslepingu ja osutada püsivalt teenust. Raven palub vabandust kõigilt Raasiku aleviku elanikelt ehitustegevusest tingitud võimalike ebamugavuste pärast.”

Eelmine artikkelKehra tudengil KAREL JÕELEHEL on võimalus õppida Hiina ülikoolis
Järgmine artikkelSagenenud on ründed pangaautomaatidele