Olete Kuusalu Noortekeskuste sünnipäevakuu raames välja kuulutanud annetuste kogumise aktsiooni inventari ostmiseks, mida ja kuhu vajate?

603

mari
Vastab Kuusalu Noortekeskuste juhataja MARI PAENURM: „Kuusalu Noortekeskused on tegutsenud 2005. aastast ning see on olnud üks suur ellujäämiskursus. Toimetame Kiius, Kolgas ja Kuusalus. Kommunaalkulude ja kahe koha palga juures on vallalt selle aasta tegevusteks eraldatud 1500 eurot ehk siis 500 eurot iga paiga kohta aastas. Oleme kirjutanud projekte ja ühe kaudu neist loodame jõuda selleni, et noortesse panustamine oleks kestev.

Kampaania raames meenutan, et üheski noortekeskuses ei ole praegu korralikku arvutit, Kolga ja Kuusalu piljardilauad ja tarvikud ei kannata eriti kriitikat, pehme mööbel vajaks restaureerimist või väljavahetamist, Kiius ja Kolgas kuluks mõni lisariiul ära. Meie vajaduste nimekiri on pikem, huvi korral võib küsida iga paiga noorsootöötajalt või juhatajalt, mida vajatakse. Oleme õnnelikud ka rahalise toetuse üle, seda saab teha märgusõnaga „noortekeskus“ valla arvelduskontole 1120050586 Swedbangas. Praegu on meil sünnipäevakuu ja eri noortekeskustes on sel puhul suuremaid ettevõtmisi, kuhu kõik on oodatud. Üürime ruume ka välja, Kuusalus pakume huvi korral programmi.“

Eelmine artikkelKemba külas rünnati naist
Järgmine artikkelKIK toetab Mistra-Autex ASi plastikjäätmete taaskasutust