Nordic Houses KT Kolgast laiendab tootmist

1595

Kolgas tegutsev Kodutare OÜ kannab nüüd nime Nordic Houses KT OÜ.

Kuusalu vallas Kolgas tegutsev Nordic Houses KT OÜ, endise nimega Kodutare OÜ, toodab puitkarkass- ja elementmaju. Ettevõte tegeleb veel kinnisvaraarendusega ning on Kolga alevikus rajanud koos kõigi kommunikatsioonide, ka tänavavalgustusega 13 krundist koosneva Männivälja elurajooni, millest on kaks krunti müüdud.

Nordic Houses KT juhatuse liige Erik Raudsepp tõdeb, et kinnisvaraturul on märgata elavnemist. Kui masu tõttu ei toimunud pikka aega ühtegi müüki, on nüüd tulnud Arco Vara vahendusel veelgi potentsiaalseid ostjaid, kes tunnevad huvi elamukruntide vastu Kolgas.

„Kuna toodame ise puitkarkassmaju, on meie eelis see, et saame ostjale pakkuda ka võtmed kätte teenust – kui soovitakse, ehitame sobiva maja valmis.
Praegu ongi üks Männivälja krundi ostnud pere otsustanud meil toodetud elumaja kasuks, teine kaalub meie pakkumist,“ räägib Erik Raudsepp ja lisab, et Nordic Houses gruppi kuuluvad ka oma konstrueerimisbüroo ning ehitusfirma ning tänu sellele on tagatud kvaliteet ja garantii.

Varem toodeti Kolgas koostöös Nordic Housesiga puitkarkassmajade detaile Norrasse, eelmisel aastal hakati turgu laiendama – Kuusalu vallas toodetud maju on müüdud ka Prantsusmaale, Saksamaale ning Hollandisse.

Kuna tootmine on kasvanud, otsitakse tööle juurde kahte-kolme inimest. Kokku on Nordic Houses KTs töötajaid praegu 16. Nordic Housesi Kosu tootmisüksuses on töötajaid 17.

Nordic Houses peakontor ning kaks tütarettevõtet NH Project OÜ ja NH Construction OÜ asuvad Tallinnas.  

Eelmine artikkelLiiklusõnnetus Kuusalu viaduktil
Järgmine artikkelHarju memme-taadi lustipidu oli seekord Loksal