MATTIAS IDAVAIN võitis Balti matšil pronksi

1199

MARI TAMM

Möödunud nädalavahetusel võistlesid Eesti sportlased Lätis Valmieras Balti B-klassi maavõistlusel, kus  osalesid  kergejõustikualade 2 esinumbrit igast Balti riigist. Eesti koondisesse kuulus ka Eesti noorte meistrivõistlustel teivashüppes teiseks tulnud Mattias Idavain Kuusalu Spordiklubist. 15aastane sportlane sai Balti matšil teivashüppes parimaks tulemuseks 3.20 meetrit ning võitis pronksmedali. See oli tema esimene kord osaleda Balti matšil.
„Ta hüppas 30 sentimeetrit vähem kui Eesti meistrivõistlustel, aga esimesed kaks hüppasid tunduvalt rohkem, nii et ta oleks ka 3.50ga kolmandaks tulnud,“ lausus noormehe teivashüppetreener Margus Keerma.
Augusti keskel osaleb Mattias Idavain Eesti meistrivõistlustel mitmevõistluses, selle jaoks treenib teda Ingrit Keerma.
4. ja 5. augustil on Kuusalu Spordiklubi neiud võistlemas kergejõustikus Balti A-klassi maavõistlusel Valgas. 16-17aastaste seas esindavad Eestit Marite Ennuste kõrgushüppes, kaugushüppes ja 100 m tõkkejooksus ning Epp Paalberg 2000 meetri takistusjooksus.

Eelmine artikkelRaasiku staadionile tartaankate
Järgmine artikkelMAARIKA LEKARKINI näitus Soomes