MARGUS SOOM uuendas arupärimist vallamaja remondi kohta

927

Kuu aega tagasi esitatud arupärimisele jäi volikogu istungil vastamata, uuendatud variandile vastab volikogu esimees novembri lõpus.

Kuusalu vallavolikogu kolmapäeva, 28. oktoobri istungi alguses luges volikogu liige Margus Soom Reformierakonnast taas ette arupärimise volikogu esimehele, milles palub kirjeldada Kiiu mõisa renoveerimise töökulgu alates projekteerimise lähteülesandest ning soovib näha eskiisjooniseid koos ruumilahendustega.
„Kiiu  mõisa  miljoni  euro  suurune renoveerimisinvesteering on Kuusalu vallas kümnendi suurim. Volikogu arengu- ja ehituskomisjonides pole sisuliselt teemat arutatud. Eelarvekomisjonis on saadud pealiskaudseid selgitusi. Kas peate heaks tavaks ja põhjendatuks, et volikogu arengukomisjon ja ehituskomisjon ei ole Kiiu mõisa renoveerimisprotsessi kaasatud? Mida teete, et komisjonides arutataks Kiiu mõisa renoveerimisega seonduvad teemad põhjalikult läbi? Kas peate rahuldavaks volikogu sellist töökorraldust?“ on kirjas arupärimises.
Margus Soom palus vastuse esitada kirjalikult ja suuliselt volikogu järgmisel korralisel istungil, mis tuleb novembri lõpus.
Vallavanem Urmas Kirtsi ütles, et vastus eelmisel istungil esitatud arupärimisele oli koostatud, aga kui samal teemal on esitatud täiendatud arupärimine, võib vastamise edasi lükata.
Margus Soom märkis, et arupärimisele vastamist ei olnud istungi päevakorras ning soovib järgmisel istungil käsitleda teemat põhjalikult: „Tunnistan, et ei koostanud eelmist arupärimist päris täpselt, nüüd on see adresseeritud volikogu esimehele.“
Volikogu esimees Enn Kirsman istungil ei osalenud, kuna ei viibinud Eestis. Istungit juhatas volikogu aseesimees Urmo Ristisaar.

Eelmine artikkelKolga OTT-kohtumiste plats sai valgustuse
Järgmine artikkelHC Kehra lõpetas Eesti meistrivõistluste avaringi liidrite seas