Loodud on Kuusalu valla ettevõtete meililist

2444

Listis on 167 ettevõtja e-kirja aadressid.

Aastavahetuse paiku saatis Kuusalu abivallavanem  Aare Ets kõigi Kuusalu vallas registreeritud ettevõtete avalikele meiliaadressidele kirja, kus teatas, et kavatseb luua ettevõtjate meililisti ja palus teada anda neil, kes ei soovi sinna kuuluda. Kolm firmat seda võimalust ka kasutasid.
Ülemöödunud nädalal pandi 167 firma aadressid Kuusalu vallavalitsuse IT arendusjuhi Peep Abeli abiga listi, postiloendi omanik on abivallavanem Aare Ets. Ettevõtted on saanud teate, et nad on lülitatud listi, ja ka reeglid selle toimimisel. Põhireegel on, et reklaammaterjalide edastamisega peetaks piiri.
Aare Ets tõdes, et aadresside kokkuotsimine internetist võttis aega, kulus mitu tundi: „Tuli välja ka vanu aadresse, kust kiri jõudis veateatega tagasi. Loodetavasti annab list tõuke Kuusalu valla ettevõtjate omavahelisteks aruteludeks mõne olulise teema üle. Või toob ideid, mida saaks vallas paremini teha. Edaspidi võiks käima panna ka Kuusalu valla ettevõtjate ümarlaua. Raasiku vallas selle tegime, kas õnnestub samuti Kuusalu vallas, mis on suurem, tulevik näitab.“

Eelmine artikkelJANAR VAIGU „Tuulehundid“ üks Eesti kaunemaid raamatuid
Järgmine artikkelSotsiaaltoetustest Raasiku vallas