Loksa Ravikeskus on pankrotis

1750

Tohtrite töö majas jätkub.

Harju maakohus kuulutas 6. detsembril välja OÜ Loksa Ravikeskus pankroti, firma majandustegevus lõpeb osaliselt 22. detsembrist. 21. detsembril toimub maakohtus võlausaldajate koosolek. Ettevõttel on tasumata kohustusi 900 000 euro ringis. Pankrotihalduriks on määratud Terje Eipre.

Ravikeskuse juhataja Ann Lasting ütles, et veel ei saa täpsemalt rääkida, mis edasi toimuma hakkab: „Kindel on, et kolmandal korrusel tasulist taastusravi sellel aastal pärast 22.detsembit ei toimu. Ida-Tallinna Keskhaigla tunneb juba ligi aasta huvi ravikeskuse ostmise vastu, kuidas asjad edasi lähevad, selgub lähiajal.“

Juhataja kinnitas, et kõik senised rendi- ja töölepingud kehtivad, midagi üles öeldud ei ole. Ravikeskuse ehk Loksa endise haigla teisel korrusel on haigekassaga sõlmitud lepingu alusel 8 hooldusravikohta, naistearsti vastuvõtt ja alumisel korrusel kahe hambaarsti, laboratooriumi, füsioteraapia, kolme perearsti ning kiirabi tööruumid. Töötajaid on ettevõttes kokku 41, neist töötab kiirabis 12.

Pankrotihaldur kinnitas, et pärast 22. detsembrit patsiente teenindamata ei jäeta. Edasi töötavad kiirabi, hooldusravi, kooliarst, hambaarstid, naistearst, ambulatoorne taastusravi, labor ja füsioteraapia kabinet.

Mis saab pärast ostu-müügilepingu sõlmimist Ida-Tallinna Keskhaiglaga jaanuari alguses, otsustab uus omanik.

Eelmine artikkelAvastati vargused Raasiku alevikus
Järgmine artikkelKolga muuseum kutsub piparkooginäitusele