Läheme kõik valima

888

Kohalike volikogude valimiste viimane ja kõige tähtsam päev on pühapäev, 20. oktoober. Järgmise Sõnumitooja ilmumise ajaks on tulemused teada ning saame lugejateni tuua esimesed kommentaarid ja prognoosid võimuliitude moodustamise kohta.

Selles lehenumbris kajastame möödunud nädalal toimunud valimisdebatte. Väga raske on mahutada lehe piiratud pinnale kõiki jutte, lubadusi, vaidlusi ja arutlusi, mis neil kohtumistel kõlasid. Tegime valiku, mis meile tundus huvitavam.

Debatid kulgesid enamasti rahumeelselt, Kehras, Kolgakülas ja Raasikul erilisi vastasseise ei olnud. See-eest Arukülas ja Kuusalus lõid kired lõkkele, oli süüdistamisi, irooniat, populismi, loomulikult ka huvitavat ja argumenteeritut.

Tähelepanuvääriv oli see, et valdavalt istusid publiku seas kandidaadid või nende sõbrad-pereliikmed.Sõnumitooja nõustub ühe Kuusalu vallas kandideeriva inimese arvamusega, et debatte oleks tulnud salvestada ja panna internetti kõigile tutvumiseks – räägitu oleks jõudnud suurema hulga valijateni.

Eelmine artikkelAlgab noorte registreerimine ettevõtlikkusideede arenguprogrammi ja konkursile ENTRUM
Järgmine artikkelValimistel edukamad URMAS KIRTSI, AARE ETS ja JÜRI LILLSOO