Algab noorte registreerimine ettevõtlikkusideede arenguprogrammi ja konkursile ENTRUM

964

5. oktoobri südaööl algas noorte registreerimine Eesti Energia koolinoorte ettevõtlikkusideede arenguprogrammi ja konkursi ENTRUM avasõule „Algatan julgelt!”, mis toimub 29. oktoobril Nokia kontserdimajas.

Avasõule pääseb vaid 600 kiiremat 13-19aastast registreerunut Harjumaalt, Järvamaalt, Läänemaalt ja Raplamaalt.

ENTRUM avasõuga antakse avalöök ettevõtlikkusideede arenguprogrammi ja konkursi neljandale hooajale, mil terve õppeaasta jooksul arendavad nimetatud maakondade noored oma IT ja inseneeria, loomemajanduse, teenuste ja ökomajanduse ning sotsiaalse ettevõtluse valdkonna ideid.

Igakuistest õppesessioonidest koosnev ideede arengu-programm kulmineerub ettevõtlikkusideede konkursiga, mille tulemuste alusel annab EV President Toomas Hendrik Ilves tuleva aasta maikuus üle „Eesti Ettevõtlikumad Noored 2014“ tiitli parima teostusega idee autoritele.

Sihtasutuse Entrum tegevjuhi Darja Saare sõnul on ENTRUM-i avasõu näol tegemist kogu ettevõtlikkusharidusvaldkonnast eraldiseisva sündmusega, kus tänu meelelahutusliku, harivale ja inspireerivale kombinatsioonile on ühe päevaga võimalik muuta noorte ellusuhtumist ja enda rolli oma elu juhtimisel.

„Eelmistel aastatel tõdes suurem osa ENTRUM avasõule tulnud noortest esmakordselt, et oma ideede teoks tegemine ja oma elu iseseisev juhtimine on nende endi kätes. ENTRUM andis neile julgust alustada oma edulugu ning inspireeris algatama ja ellu viima oma ideid,“ ütles Darja Saar.

Avasõu registreerimisankeet asub: www.entrum.ee.

ENTRUM on Eesti Energia algatatud ja koostöös Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumiga ning Eesti Kaubandus-Tööstuskojaga ellu viidav üleriigiline    noorte    ettevõtlikkus­ideede konkurss ja arenguprogramm.

ENTRUM on kolmeaastase rotatsiooni põhimõttel tegutsemise jooksul arendanud ettevõtlust ligi tuhande viiesajas noores. Ida-Virumaa, Lõuna-Eesti ja Lääne-Eesti noored on programmi raames ellu toonud 346 sotsiaalse ettevõtluse, tehnoloogia, öko- ja loomemajanduse valdkonna ideed.

Eelmine artikkelValkla kodu klientuur ohustab küla turvalisust
Järgmine artikkelLäheme kõik valima