Kuusalu võitis Harjumaa koolide kompleksvõistluse

4563
Kuusalu kooli õpetajad võidukarikaga: ees SERGO TREUFELD ja MARGUS KEERMA, taga MARGIT JÄETMA, MARIA TREI ja INGRIT KEERMA. Pildilt puudub Marianne Seimann.

Harjumaa 2015. aasta koolidevaheliste meistrivõistluste võitis kompleksarvestuses võitis keskkoolide-gümnasiumide seas Kuusalu keskkool, kes möödunud aastal jagas esikohta Jüri gümnaasiumiga.
Kuusalu keskkool kogus 8 alaga 221 punkti. Kuna igal koolil läksid arvesse 7 parema ala tulemused, oli Kuusalu võidutulemus 204 punkti. Kuusalu kooli õpilased said kolm alavõitu: võideti teatesuusatamine, murdmaateatejooks ja rahvastepall. Teiseks tuli Kuusalu võrkpallis ja korvpallis, kolmandaks jalgpallis ja ujumises. Kompleksvõistluse arvestusest jäi välja kergejõustikus saadud 4. koht.
Kuusalu kooli lapsi juhendavad Margus Keerma, Ingrit Keerma, Margit Jäetma, Sergo Treufeld, Maria Trei ja Marianne Seimann. Koos õpetajatega võttis võidukarika HOLi tegevjuhilt Vello Tammelt vastu kooli direktor Vello Sats. See anti üle Harjumaa Spordiliidu korraldatud spordiaasta lõpetamisel pühapäeval, 6. detsembril Saku suurhallis enne telesaate „Su nägu kõlab tuttavalt“ finaalkontserti.
Kuusalu keskkooli järel sai 2. koha Jüri gümnaasium 196 punktiga ja 3. koha 175 punktiga Saue gümnaasium. Loksa gümnaasium, kes tegi kaasa kuuel alal, sai 139 punktiga 8. koha, Kehra gümnaasium kogus viie alaga 117 punkti, mis andis 10. koha. Kokku sai punkte 15 keskkooli-gümnaasiumi.
Põhikoolidest võitis 195 punktiga Laagri kool, teine oli 171 punktiga Peetri kool ja kolmas 138 punktiga Paldiski vene põhikool. Viiel alal kaasa teinud Aruküla põhikool sai 130 punktiga 5. koha, kooli parim tulemus oli rahvastepalli 2. koht. Neljal võistlusalal võistelnud Alavere põhikool kogus 96 punkti, mis andis 9. koha. Kolmel alal kaasa teinud Kolga kool kogus 64 ja Raasiku põhikool 63 punkti, mis andsid vastavalt 12. ja 13. koha. Võrkpallis sai Kolga kool 2. koha. Üksnes kergejõustikus võistelnud Pikavere lasteaed-algkool sai 11 punktiga 27. koha.