Käsipalli meistriliigas Kehra võitis, Aruküla kaotas

1133

Kolmapäeval, 9. detsembril toimusid Eesti käsipallimeistrivõistluste mängud – HC Kehra mängis Audentesega, Aruküla SK Viljandiga.
Eesti tänavune karikavõitja HC Kehra/Horizon Pulp&Paper alistas suure ülekaaluga 44:26 (21:12) Audentese SK. Võitjate resultatiivseimad olid Viktor Skrypak 8 ja Kaimar Lees 7 väravaga. Kehra meeskonna peatreener Indrek Lillsoo kommenteeris: „Oli pingevaba kohtumine, mänguaega said need, kes istusid karikafinaalis rohkem pingil. Peamine eesmärk oli, et kõik jääksid terveks ning põhimehed saaksid puhkust.“
Aruküla SK kaotas Viljandi HCle 14:35 (5:14). Aruküla meeskonna kasuks viskas Siim Valdlo 5 ja Timo Raukas 3 väravat.
„Mängu saatus otsutati ära esimese pooltunniga, kui viskasime vaid viis väravat. Pärast vaheaega agoonia lihtsalt jätkus,“ märkis Aruküla juhendaja Toivo Järv.
Ta lisas: „Mängu alguses teenis Viljandi oma aktiivse kaitsega küll kaheminutilisi karistusi, kuid me ei suutnud arvulist ülekaalu väravateks realiseerida, peale selle ei saanud sisse seitsmemeetri karistusviskeid. Teisel poolajal pressisid viljandlased kaitses kõrgelt ning me ei leidnud olukordadele mõistlikke lahendusi.“
Meistrivõistluste liidrid on Põlva Serviti ja HC Kehra 20 punktiga, Viljandil on 14, Viimsi/Tööriistamarketil 10, Arukülal 9, Audentesel 3 ja Tapal 2 punkti.
Esiliigas sai HC Kehra/Primend kaks kaotust järjest. 8. detsembril jäädi Tallinnas 22:31 (10:16) alla HCle Oskar. Kehra parimana viskas Ergo Rohi 10 väravat. Kaks päeva hiljem kaotas HC Kehra/Primend võõrsil pärast 18:15 võidetud avapoolaega Põlva Tarbijate Ühistule 32:34. Kehralastest viskas Mart Raudsepp 12 väravat. 9 mängu järel on HC Kehra/Primend 10 võistkonna seas 6. kohal. Võidetud on 4 ja kaotatud 5 mängu.

Eelmine artikkelPoliitiline raha
Järgmine artikkelKuusalu võitis Harjumaa koolide kompleksvõistluse