Kuusalu vallaametnike kaitseks

2418

MILVI KRAUS,
Kuusalu elanik

Meil kõigil oleks mõistlik kaasa aidata, et teha oma koduvalda paremaks ja ilusamaks. Haiget teeb ja ära väsitab üks ja sama jauramine, niiöelda umbusaldamine, see ei vii kusagile. Tundub, nagu tahetaks maha võtta tegijaid ametnikke, kes on aastaid rahva tahtel valda juhtinud. Ei usu, et sellega tulevad toime need, kes ainult mõne aja on olnud volikogusse valitud ja nüüd ihkavad sama positsiooni.
Hirmus on lugedagi lehest, kuidas need, kes on saanud iseenda reklaamimisega vallatööle lähedale, otsivad võimalusi, kuidas kaaskodanike elu raskemaks teha. Rohkem austust ja lugupidamist omavalitsuse igapäevatöö tegijate vastu! Kogu elu olen saanud anda panuse piimanduse valdkonnas, pidanud langetama ka raskeid otsuseid, see polnud kerge. Uued eestvedajad lasid põhja kogu Kiiu meierei. Kurb on selle väravast mööda sõita – nagu pommiauk. Kas sama vaadet tahetakse ka Kiiu mõisa kohale?
Mida ütleks selle kohta kunagi Kuusalu põllumajandust juhtinud igati tubli mees, kes andis võimaluse siin kodusid rajada. Olgem ausad, kas või vähehaaval, aga Kiiu mõis tuleb korda saada. Need, kes sellele vastu seisavad, palun mõelge vahel endast kaugemale ja südamega!

Eelmine artikkelKuusalu vallast osalevad avatud talude päeval 7 talu
Järgmine artikkelKohtumine Loksa endise noorkotka ja kodutütrega