Kuusalu valla laululapse konkursil oli 33 osalejat

1005

Kuusalu valla laululaps 2010 konkurss-kontsert toimus reedel, 2. aprillil Kuusalu rahvamajas.

MTÜ V. Tormise Kultuuriselts tegevjuht Maarika Rohi kiitis, et paljud väiksemad laululapsed olid vahvates kostüümides, see lisas kontserdile juurde värvikust ja põnevust.

Žüriis olid Leelo Talvik, Kadi Katariina Sarapik ja Gerta Allemann. Auhinnalisi kohti vanusegruppide võistlejatele ei jagatud, teatati vaid, kes saavad edasi minna võistlema Harjumaa laululapse konkursile, mille eelvoorud tulevad 17. ja 18. aprillil Viimsi huvikeskuses, lõppvõistlus on 24. aprillil.

3-4-aastaste grupis oli 3 võistlejat. Harjumaa laululapse konkursile lähevad Sandra-Liis Liitvee ja Sofia Rutiku, mõlemate lauluõpetaja on Anu Randmaa Kolga lasteaiast.

5-7-aastaste vanuserühmas oli kõige enam osalejaid – 15. Edasi lähevad võistlema Riine Roos, keda juhendab Merilin Järve Kuusalu lasteaiast ja Anu Randmaa õpilane Sirli-Marit Sikka.

8-10-aastasi lauljaid oli 6. Kuusalu valda lähevad maakonnakonkursil esindama Vova Kukarin, keda juhendab Juule Laurend Loksalt ja Kaisa Vallaots, kelle õpetaja on Kaja Viiul Kolgast.

11-13-aastaste grupis oli samuti 6 lauljat. Harju konkursile sõidavad Asso Soosalu, tema õpetaja on Taavi Esko, ning Karl Erik Märtson, keda juhendab Niina Esko.

14-15-aastaste vanuserühmas osalejaid ei olnud.

16-18-aastastest, kelle seas võistlesid ka vanemad gümnaasiumilõpetajad, oli 3 võistlejat. Maakondlikul konkursil laulavad Maria Kirtsi, teda õpetab Niina Esko, ning Marju Relvik, kes on Juule Laurendi õpilane.

 Kui žürii tegi kokkuvõtteid, esinesid Kuusalu tantsulapsed Ljudmilla Loss-Maibergi, Milena Lossi, Eelika Krasmuse ja Eve Õuna juhendamisel. Laulsid  laulu­stuudio Jussikesed lapsed, keda juhendab Merilin Järve.

Eelmine artikkelLiiklusõnnetus Tapurla külas
Järgmine artikkelKehra ettevõtlusmessi külastas 87 inimest