Kuusalu valla fotokonkursile on esitatud kolm pilti

921

Fotokonkurss kuulutati välja 23. veebruaril, osalejaid on seni vähe.

Kuusalu vallavalitsuse kolmandat korda korraldataval konkursil on peaauhind taas 320 eurot, kandideerimas on praegu kolm fotot, viimane lisati eelmisel nädalal. Fotosid saab esitada septembri lõpuni.
Konkursi teema on seekord „Kuusalu mustrid“. Valla kodulehel on selgitusena lisatud, et see annab võimaluse jäädvustada kõike kaunist, mida on valla territooriumilt leida. Konkursil kandideerinud parimatest fotodest on kavas välja anda fotoalbum koos eelmise aasta edukamate piltidega.
Mulluse konkursi parematest töödest lasi vallavalitsus trükkida seinakalendri, mida jagati allasutustele ning need on kasutuses vallamaja kabinettides.
Fotokonkursi kontaktisik, abivallavanem Aare Ets tõdes, et osavõtt on siiani väike, temalt on meili vahendusel selgitusi küsitud paaril korral: „Esimeste fotode laadimisel tekkis pisike tehniline tõrge, IT arendusjuhi Peep Abeliga sai see kõrvaldatud ning pilte on võimalik valla kodulehele üsna lihtsalt üles seada. Ja kui tekib küsimusi, saame aidata.“
Ta ärgitab fotograafiahuvilisi osalema, lisaks peaauhinnale on võimalik võita 200 eurot vaatajatelt parima hinnangu saanud foto eest: „Veel on ilmad ilusad, saaks teha suviseid pilte ja septembri teises pooles ilmselt juba ka sügisemaid.“
2013. aastal sai žüriilt kõrgeimad punktid ja võitis 320 eurot foto „Mälestusi möödunud aegadest“, mille autor on Maili Tapu. Publiku preemia 200 eurot pälvis Sander Kadajas fotoga „Kuusalu rahvarõivad“.
Eelmise aasta võidufoto oli „Kuusalu kirik pakases“, autor Rene Seeman. Vaatajate lemmik oli Maria Kirtsi foto „Kodu on nii imeline, tavaline…“.

Eelmine artikkelAlaveres toimus esimene kaubakohtumine
Järgmine artikkelPiibe maantee äärde tulevad parkla ja Anija Eit