Kuusalu SK sportlased said Rukkilillemängudelt auhinnalisi kohti

1028

26.-27. augustini toimusid Tallinnas Kadrioru staadionil 25. Rukkilillemängud, kus said osaleda juunioride ning A-, B- ja C-vanuse­klassi kergejõustiklased.
Kolm medalit tõi Kuusalu valda Elite Spordis treeniv Kolgaküla noormees Taavi Tšernjavski, kes võitis juunioride kettaheite (50.26 m) ja kõrgushüppe (1.90 m) ning sai 200 meetri jooksus 2. koha (22,91 sek).
Kuusalu Spordiklubi võistlejad said mängudelt 5 medalit. C-klassi poistest võitis teivashüppe Pjotr Sankin Loksalt (2.70 m). Tema treener on Aarne Idavain. Tütarlaste B-klassi kõrgushüppes saavutas esikoha Marite Ennuste (1.61 m). Teise medali võitis Marite Ennuste kettaheites, sellel alal sai ta 3. koha (37.32 m). Tema treener on Ingrit Keerma. Samas vanuseklassis võistlev Annabel Matkur, keda treenib samuti Ingrit Keerma, saavutas 800 meetri jooksus hõbemedali. Tulemus 2.31,20 minutit tähendas isikliku rekordi parandamist koguni 10 sekundiga. Neidude A-klassis saavutas Kätlin Pillart 1500 meetri jooksus 2. koha (5.25,83). Tema treener on Margus Keerma.
Kuusalu SK sportlastest pääses esikuuikusse veel Elar Meister, kes sai noormeeste A-klassi 400 meetri  jooksus  6.  koha  (58,85 sek).