Kuusalu poisid osalevad saalihoki Eesti MV-l

1168

PILLE PLAKK

Kuusalu U9 vanusegrupi saalihokipoisid osalevad esimest korda Eesti meistrivõistlustel. Kokku osaleb 9 võistkonda, kes on jagatud põhja- ja lõunagruppi. Kuusalu mängib lõunagrupis, kus on veel 4 võistkonda. Põhiturniiril mängivad kummaski grupis kõik võistkonnad omavahel kaks korda, alagruppide kaks paremat pääsevad play-off mängudele.
Esimeses mängus, mis toimus 30. novembril Jõgeval, kaotas Kuusalu võistkond EMÜ SK-le 6:7, kuid võitis Jäneda SK-d 9:2. EMÜ SK vastu lõi Kuusalu kõik väravad Mattias Mänd, ühe resultatiivse söödu andis Hendrik Madisson. Jäneda vastu tegid skoori Sebastian Palu, Hendrik Madisson ja Mattias Mänd, kes lõid vastavalt 4, 3 ja 2 väravat. Lisaks said Sebastian Palu ja Hendrik Madisson kirja resultatiivsed söödud.
Kolmapäeval, 7. detsembril toimunud teisel etapil kaotasid Kuusalu noored Jõgeva SK Tähe/Olivia08-le 4:5. Sebastian Palu lõi 4 väravat ja Hendrik Madisson andis ühe resultatiivse söödu. Teises mängus alistati Valga SHK 11:5. Sebastian Palu ja Hendrik Madisson lõid kumbki 4 väravat, Mattias Mänd lõi 3 väravat ja andis ühe resultatiivse söödu.
Pärast esimest ringi on Kuusalu võistkond oma alagrupis 6 punktiga 3. kohal. Järgmine etapp on 13. jaanuaril Kuusalu spordikeskuses.
U13 poiste Eesti meistrivõistluste avaetapp toimub reedel, 16. detsembril Tallinnas. Seal osaleb Kuusalu võistkond põhja alagrupis, kus on kokku 4 võistkonda.

Eelmine artikkelArukülale kaotus, Kehrale võit
Järgmine artikkelOmavalitsused jagavad riigi toiduvarude konserve