Kuusalu kool osales „Tähelepanu, Start“ poolfinaalis

1088

Aprilli alguses toimus Viljandis Eesti Koolispordi Liidu korraldatud üle-eestilise teatevõistluse „Tähelepanu, Start“ poolfinaal, kus osalesid maakondade parimad.

2.-5. klasside õpilastele mõeldud „Tähelepanu Start“ kavas on erinevad teatevõistlused pallide, lendavate taldrikute, rõngaste ja muuga. Ühe kooli võistkonnas on 24 last – teisest, kolmandast neljandast ja viiendast klassist igast kaks poissi ja kaks tüdrukut ning 8 varuvõistlejat. Eraldi arvestust peetakse suurte (96 ja rohkem õpilast) ja väikeste koolide seas.

Harjumaa suuri koole esindasid poolfinaalis maakonnavõistluse võitnud Kuusalu keskkool ning teiseks jäänud Peetri kool. Poolfinaalis oli neli erinevat teatevõistlust, millest arvesse läksid kolme parema tulemused. Kuusalu kooli võistkond sai 13 suure kooli hulgas 10. koha. 26. aprillil Paides toimuvale finaalvõistlusele pääsesid seitse paremat.

„Saime ühel võistlusel 30 trahvisekundit, ilma selleta oleksime kokkuvõttes saanud seitsmenda koha ja pääsenud finaali,“ ütles Kuusalu kooli kehalise kasvatuse õpetaja Margus Keerma.

Poolfinaalvõistlust salvestati ETV 2s näitamiseks. 22. aprillil on võttegrupp ning saatejuhid Tarmo Tiisler ja Kerli Dello Kuusalu koolis, et teha sama saate jaoks veel üks videoklipp. Saade on ETV 2 eetris 4. mail.

Eelmine artikkelJuminda poolsaare külad palusid Lahemaa küsimuses ministrilt abi
Järgmine artikkelKuusalu pastoraadi taastamise annetuste kohta info.