Raasiku valla koroonameistrid on ANNE-GRETE MESILANE ja TOOMAS KINK

1467

Märtsi  lõpus  toimusid Raasiku rahvamajas valla käesoleva aasta meistrivõistlused koroonas.

Naiste üksikmängus võitis noorteklassi kuuluv Anne-Grete Mesilane. Teise koha saavutas Svetlana Milevskaja ja kolmandaks tuli Urve Reetamm.

Meeste hulgas oli olukord palju tasavägisem ning nii esi- kui ka kolmanda koha otsustas võrdsete punktide juures geimide vahe. Nimelt kogusid 4 esimest võrdselt võite, kuid koefitsient soosis Toomas Kinki. Teise kohaga pidi leppima Gennadi Tšiž ja 3. koha sai Kehra klubi mängija ja Raasiku vallas töötav Ahmet Kink.

Paarismängudes õnnestus tagasihoidlikumalt esinenud staažikamatel mängijatel Urve Reetammel- Guido Treesil võita segapaarismäng, järgnesid Anne-Grete Mesilane-Janek Jaškov ja Svetlana Milevskaja-Gennadi Tšiž ning edasi ka vastavalt nais- ja meespaarismängud.
Naispaarismängus oli Urve Reetamme paariliseks Svetlana Milevskaja, teise koha teenisid Anne-Grete Mesilane-Margit Oksmann ja kolmanda koha Teisi-Liis Vaik–Piia-Liis Seeder.

Meespaarismängus oli Janek Jaškovi-Guido Treesi võit selge juba viimase mängu esimese geimi lõppedes, teise koha teenisid mitmete „imelöökide“ tulemusel Toomas Kink- Rasmus Linkvist ning kolmanda koha Ahmet Kink- Margo Susi.

Eelmine artikkelJuminda poolsaare külad palusid Lahemaa küsimuses ministrilt abi
Järgmine artikkelKuusalu pastoraadi taastamise annetuste kohta info.