Kuusalu JK Rada kaotas II liiga avamängu

1201

Pühapäeval, 29. märtsil pidas Kuusalu JK Rada jalgpallimeeskond Eesti II liiga ida-põhjatsoonis avamängu Tartus sealse JK Welco Elekter vastu.
Teise liiga mulluse 3. koha omanikult pidi uustulnuk vastu võtma 0:6 kaotuse.
„Hooaja esimene mäng ei läinud päris nii, nagu lootsime,“ ütles Kuusalu meeskonna mängija Kristo Valdna.
Ta lisas, et esimene reaalne väravavõimalus oli Rada meeskonnal, kuid vastaste väravavaht sai Aleksandr Levini löögile napilt näpud vahele ja pall läks väravast vaid veidi mööda: „Endale lasime väravaid lüüa suhteliselt kergetest olukordadest, seega tulid vastase väravad pigem meie oma rumalusest ja mängutempoga mitteharjumisest.“
Pärast esimese poolaja 0:5 kaotust sekkus Rada meeskond teisel poolajal aktiivsemalt mängu ning lasi vastastel lüüa vaid ühe värava.
„Kuigi tulemus oli ühepoolne, siis usun, et sügisringis saame kindlasti Tartu meestele hambaid näidata,“ arvas Kristo Valdna.
Markus Sisas ütles, et Rada meeste jaoks oli uus kogemus mängida nii suure rahvahulga ees – mängu oli vaatamas 160 pealtvaatajat.
Kuusalu JK Rada järgmine vastane on mullune II liiga võitja Paide Linnameeskond II, kellele hooajaeelses kontrollmängus jäädi alla 0:6. Mäng toimub 12. aprillil Paides.

Eelmine artikkelHirvli paarismälumängusarja parimad olid LAUR SITS-MART LAHI
Järgmine artikkelLoksa gümnasistid on Harjumaa parimad võrkpallis