Kuritegevus Raasiku vallas

886

Vastu tulles Raasiku valla rahva soovile kajastada meedias rohkem vallas toimuvat, siis tänase päeva seisuga  ei ole Raasiku vallas midagi drastiliselt muutunud. Hoogustumas on jälle vargused kauplustest, millega seoses on suur palve inimestele, kes  oma igapäevaostusid kaupluses sooritamas –  jälgige enda ümber toimuvat.

Aruküla Konsumis oli kahel järjestikusel päeval käinud kaks niiöelda soliidset härrasmeest, kes toppisid suuresti kaupluses viibivate  inimeste silme all endale ostukorvist nii põuetaskutesse kui ka püksitaskutesse kalleid alkoholipudeleid. Videosalvestiselt on näha, et samal ajal liigub nende „härrade“ juurest mööda päris mitu inimest, kes ei pööra kahtlasele tegevusele mitte mingisugust tähelepanu.

Märgake enda ümber kahtlast sebimist! Kaupluses ringi seiklevad võõrad isikud jäävad päris hästi silma ja kui nende tegevust vargsi jälgida, siis ühel hetkel märkate, kui osavalt nad varguse toime panevad ja astuvad uksest õige mehena välja. Eriti tihti armastavad nad väljuda sissetulijate väravast. Juba ainuüksi selline käitumine viitab isiku kahtlasele tegevusele.

Veelkord minu palve inimestele, kui märkate selliseid kahtlasi isikuid kaupluses toimetamas, andke vargsi sellest märku müüjatele ja ka kassiiridele, jälgige nende isikute riietust ja võimalusel sõidukit, millega nad ringi liiguvad.

Sama soovitus kehtib endiselt ka kõigile elanikele, ärge jätke tähelepanuta kahtlaseid isikuid tegutsemas, hoidke vilksamisi pilk peal ka naabrite pool toimuval ja ärge kartke ega häbenege koheselt teavitamast politseid. Ainult koos teiega on võimalik hoida kuritegevus kontrolli all ning tabada kurjamid, kes lihtsal ja kergel moel himustavad teie varale oma pikad sõrmed taha ajada. Hoidke muidugi ka omaenese vara kindlas kohas, ärge tehke varastele nende „tööd“ kergeks.

Tõhusale ja meeldivale koostööle lootma jäädes.

Eelmine artikkelAnija mõisas õnnistatakse vana trikoloor
Järgmine artikkelRaasiku valla veeprojektile ÜFist 19,7 miljonit krooni