Kõrvemaal olid Anija valla esimesed meistrivõistlused discgolfis

1172

MIHKEL KUUSE

Kolmapäeval, 15. juunil toimusid Sportland Kõrvemaa discgolfi pargis esmakordselt Anija valla meistrivõistlused discgolfis, osavõtjaid oli 36.
Edasijõudnute hulgas võistlesid 7 meest ning 2 naist, kellel tuli läbida 18-korviline pro rada. Meeste klassis saavutas parima tulemuse Krister Tammjärv 56 viskega. Teiseks tuli Rando-Juku Sirkas (64) ning kolmandaks Raimo Kiisk (67). Naistest tuli valla meistriks Kelli Ellus 86 viskega. Teisena lõpetas Marilin Pehka (92).
Algajatele oli eraldi võistlus 9-korvilisel algajate rajal. Võistlusele eelnes pooletunnine koolitus, mille viis läbi Eesti noortemeister discgolfis Antero Noor. Kui põhilised visketehnikad olid järele proovitud ning olulisemad reeglid selged,  läksid 3-4liikmelised  poolid ehk võistlusgrupid rajale. Mehi võistles 15, parima tulemusega lõpetas Erkko Rosenberg (33), järgnesid Jaan Takk (34) ning võrdse skooriga Priit Jürmann (36) ja Alo Lifländer (36). Naisi oli rajal 9. Parim oli Ilona Laaneveer 41 viskega, järgnesid Piret Urmet (44) ning Sille Uustalu (45). Eraldi võistlus oli lastele. Parima tulemuse saavutas Marti Parve (49), napilt jäi alla Oskar Luks (50) ning 3. koha sai Brita Ploompuu (54).

Eelmine artikkelRaasikul taotletakse riigilt aiamaade jaoks maad
Järgmine artikkelTIMO RAUKAS Arukülast saavutas golfis Eesti MV pronksmedali