TIMO RAUKAS Arukülast saavutas golfis Eesti MV pronksmedali

1229

10.-12. juunini toimusid Suuresta golfiväljakul Eesti meistrivõistlused rajamängus. Vihmas ja tuules toimunud võistlustel saavutas pronksmedali Aruküla noor golfimängija Timo Raukas, kes pidi poolfinaalis alla jääma hilisemalt 2. koha võitjale Joonas Turbale, kuid alistas 3.-4. koha mängus Risto Tulluse.
17aastane Timo Raukas ütles pärast võistlust, et aastad pole vennad ning jäi pronksmedaliga väga rahule, seda enam, et andis poolfinaalis vastasele kõva lahingu.
Eelmisel aastal lõpetas Timo Raukas Eesti meistrivõistlused hõbemedaliga. Golfimängu alustas ta 7aastat tagasi tänu vanaisa Villu Vilbergile, kes võttis lapselapse kaasa golfi algkursusele.
Golfi kõrval on Timo Raukas ka tugev käsipallur. Endine Aruküla SK kasvandik on HC Tallinn/Tallinna SK koosseisus tänavune Eesti B-klassi meister ning kuulub 1998. aastal sündinud noormeeste rahvuskoondisesse. Ta ütles, et käsipall on füüsiline treening, golf annab nutikuse. Kumma ala ta tulevikus valib, lubas Timo Raukas otsustada pärast keskkooli lõpetamist.

Eelmine artikkelKõrvemaal olid Anija valla esimesed meistrivõistlused discgolfis
Järgmine artikkelUSA lennukid Anija Eide kõrval