Koolide kompleksvõistluse võitis taas Kuusalu keskkool, Raasiku tuli põhikoolidest teiseks

1165

Harjumaa 2016. aasta koolidevaheliste meistrivõistluste kompleksarvestuses võitis keskkoolide-gümnaasiumide seas Kuusalu keskkool. Kuusalu oli parim ka eelmisel aastal, ülemöödunud aastal jagati esikohta Jüri gümnaasiumiga.
Kuna igal koolil läksid arvesse 7 parema ala tulemused kaheksast, oli Kuusalu võidutulemus 201 punkti. Kuusalu kooli õpilased said kolm alavõitu, võideti teatesuusatamine, korvpall ja rahvastepall. Teiseks tuli Kuusalu võrkpallis, kolmandaks murdmaasuusatamises, neljandaks kergejõustikus ja ujumises, kompleksvõistluse arvestusest jäi välja jalgpallis saadud 7. koht.
Kuusalu keskkooli järel sai ka tänavu 2. koha Jüri gümnaasium 193 punktiga. Mullu 10. koha saanud Kehra gümnaasium oli tänavu 164 punktiga neljas. Kuna kaasa tehti seitsmel alal, ujumises ei osaletud, läksid ka kõigi ülejäänud alade tulemused arvesse. Teatesuusatamises ja korvpallis oli Kehra neljas, rahvastepallis viies. Mullu 8. koha saanud Loksa gümnaasium lõpetas sel aastal 121 punkti ja 11. kohaga. Loksa kooli õpilased võistlesid viiel alal, parim tulemus oli 5. koht võrkpallis. Kokku sai punkte 14 keskkooli-gümnaasiumi.
Põhikoolidest kordas mullust võitu Laagri kool 199 punktiga. Teiseks tuli eelmise aasta 13. kohalt suure hüppe teinud Raasiku põhikool, kes kogus 7 alaga – võrkpallis ei võisteldud – 183 punkti. Raasiku parim tulemus oli teatesuusatamise 3. koht, murdmaateatejooksus ja rahvastepallis saadi 4. koht.
Aruküla kool sai 134 punktiga 6. koha, võisteldi viiel alal, seejuures rahvastepallis saadi 2. ning murdmaateatejooksus, jalgpallis ja korvpallis 3. koht. Neljal alal võistelnud Kolga kool kogus 91 punkti, mis andis 9. koha. Alavere kool tegi kaasa rahvastepallis ja kergejõustikus, teenis kokku 40 punkti, mis tähen­das kompleksarvestuses 15. koh­ta. Vaid teatesuusatamises võistelnud Aegviidu kool sai selles 2. koha ja 29 punkti, mis andis kokkuvõttes 17. koha. Kokku said punkte 27 põhikooli.

Eelmine artikkelToetuse saamiseks tuleb Aruküla ÜVK korraga välja ehitada
Järgmine artikkelKehra lasteaiale kingiti tahvleid