Kolga õpetajad võitsid Kolgaküla mälumängusarja

626

Reede, 13. aprilli õhtul jõudis Kolgaküla rahvamajas lõpule traditsiooniline piirkondlik 5etapiline mälumängusari. Tänavu osales sarjas 33 võistkonda.

Viimase etapi võitsid 45 punktiga Kolga keskkooli õpetajad (Liia Varend, Helen Mikiver, Indrek Birkan, Andres Allpere). Punktiga jäid maha Parksi küla mälumängurid (Aap ja Andres Allmägi, Endel Soo, Tõnu Sild). 3.-4. kohta jagasid võistkond Ma ja Sa (Anu Kirsman, Ott Sandrak, Peeter Siilak, Margo Mürk) ning Aruküla (Monika ja Neeme Nuka, Avo Möls, Joosep Loost), nende kontosse kogunes 37 punkti.
 
Etapil kuulus 5. koht võistkonnale Ürgne Jõud (Kadri Idavain, Krista Kruus, Kaupo Rüütsalu, Margus Keerma) 36 punktiga. Kuuendaks tulnud Kuusalu Kvartett (Mart Lahi, Laur Sits, Raivo Rekk ja Jaanus Rahuoja) sai kokku 35 punkti. Esikümnesse mahtusid veel Juminda küla 34, Noor Juminda, SooKuu ja Invajuunior võrdselt 33 punktiga.

Kindel üldvõit kuulus sel hooajal Kolga õpetajatele 196 punktiga, auhinnalistele kohtadele tulid veel Parksi küla 176, Ma ja Sa 166, Aruküla 161, Ürgne Jõud 157 ja Kehra Maru 152 punktiga. Kokkuvõttes jõudsid esikümnesse veel Kolgaküla Kassisaba, Kuusalu Kvartett, Mälupallurid ja Invajuunior.

Pidulikul lõpetamisel anti eriauhinnad parimale naiskonnale (Eluõied) ja uustulnukale (Virvekad). Osavõtjate ühine soov oli, et mälumängutraditsioon Kolgaküla rahvamajas jätkuks, mängujuht Allar Viivik on nõus hilissügisest jätkama.

Eelmine artikkelTaotletakse raha Raasiku veetorni projektile
Järgmine artikkelTAMBERGI „Odüsseuse“ esietendus Kuusalus – Eesti tasemel kultuurisündmus