Jalgpallimeeskonnad valmistuvad hooajaks

617

Kui Eesti tänavused jalg­palli meistrivõistlused meist­­riliigas ja esiliigas on saanud juba täie hoo, siis madalama­tes liigades mängivad mees­konnad peavad treeningmänge ning osaletakse miniturniiridel. Nii talitavad ka meie piirkonna jalgpallimees­konnad.

Selleks hooajaks II liigasse tõusnud Raasiku valla meeskond FC Joker alustab liigamänge 10. aprillil kell 11 oma koduväljakul Tallinna Sportland Arenal Lasnamäe Ajax II meeskonna vastu.

„Oleme pidanud saalijalg­palli hooaja järel kaks sõp­rusmängu. Kõigepealt võitsi­me 2:0 Nõmme Kalju III mees­konna, siis meiega II liigas mängiva Keskerakonna Jalgpalliklubiga liitunud Veldorise ühise meeskonna 5:2.
Meie meeskond on komp­lekteeritud ainult Raasikult pärit jalgpalluritest. Liitusid meie noore meeskonnaga Rene Lill ja Priit Betlem, kes eelmisel hooajal mängisid II liiga meeskondades Emmas­tes ja Kaitseliit/Kalevis. Meie eesmärgiks on II liigasse püsimajäämine,“ selgitas FC Joke­ri treener Raivo Vaga.

Kuigi Kuusalu JK Rada mõlemad meeskonnad peaksid mulluste tulemuste põhjal alustama IV liigas, saadi siiski koht III liigas. Sel hooajal osaleb ainult üks Rada võist­kond. Treenib Margus Krööns­­t­röm.

„Meeskonnas on kogenud mängumehi ja ka noori. Uueks mängijaks on Roman Potjomkin, kes mullu mängis resultatiivselt II liigas Kaitseliit/Kalevi mees­konnas. Korraldasime saalihooaja järel nelja võistkonna vahel traditsioonilise turniiri, kus saime Saue JK ja FC Kiiu järel kolmanda koha. Eesmärk on jõuda III liiga keskmike hulka. Oleme pidanud väljas treeningmängu Tartu mees­konna 10-Premium vastu, Rakveres peetud mängu võitsime 5:1,“ rääkis ettevalmistustest Margus Kröönström.

IV liigas mängiv FC Kiiu jätkab sel hooajal peaaegu samas koosseisus, mis mullugi. Laupäeval osaleti Kehra saalijalgpalli turniiril, kus saadi 9 meeskonna hulgas II koht. Turniiri võitnud Arukülale kaotati 1:0. Kiiu meeskonna eesmärgiks on mängida paremini kui mullusel hooajal.

Eelmine artikkelPõles üks tuba
Järgmine artikkelKuusalu rahvas läheb Blue Siriusega sõbrakaubandusreisile Soome