Kehrasse toodi rannakäsipalli meistrivõistlustelt kaks medalit

1312

Laupäeval, 9. augustil Tartus Emajõe rannas toimunud Hellus rannakäsipalli Eesti meistrivõistluste 3. etapi järel selgusid Eesti tänavused meistrid.
2001. aastal sündinud noormeeste seas sai HC Kehra 1 võistkond nii Tartu etapil kui Eesti meistrivõistluste kokkuvõttes Põlva SK järel 2. koha. Kehra võistkonnas mängisid David Mamporia, Erik Presnov, Ilja Tšerepanov, Aleksandr Klemets, Nikita Makovei, Anfilov Artjom ja Radislav Krutitsenko, nende treener on Indrek Lillsoo. HC Kehra 2 sai nii Tartu etapil kui üldkokkuvõttes 4. koha, Aruküla võistkond, kes Tartus ei võistelnud, sai üldarvestuses 7. koha.
HC Kehra 1999. aastal sündinud noormeeste võistkond sai Tartus 6. koha, kuid kolme etapi kokkuvõttes võitis Eesti meistrivõistlustel Põlva ja Viljandi SK järel pronksmedali. Meeskonnas mängisid Raiko-Rait Kreegimaa, Erik Vorna, Mihhail Kasuba, Reigo Vikat, Valter Koitjärv, Martin Nerut, Tanel Vilks, David Mamporia, treenerid on Kaupo Liiva ja Kevin Luskin. Aruküla noormehed Tartu-etapil ei osalenud, üldkokkuvõttes jäädi 8. kohale.
2003. aastal sündinud noormeestest sai HC Kehra nii 3. etapil kui Eesti MV üldarvestuses 5. koha, Aruküla võistkond lõpetas Eesti MV 6. kohaga.
HC Kehra mehed Tartus ei võistelnud, Eesti MV kokkuvõttes jäädi 8. kohale, naiste võistkond sai nii Tartus kui meistrivõistluste üldarvestuses 4. koha.

Eelmine artikkelToidupakk toetab abivajajat
Järgmine artikkelAnija vallas Kose-Kõrvemaa filmiõhtud