Kehra Lepatriinu lasteaed sai 30aastaseks

1234

Lasteaias oli 1.-5. märtsini sünnipäevanädal.

Esmaspäeval, 1. märtsil avati lasteaias lepatriinunäitus. Lasteaia juhataja Jana Lass rääkis, et näitusele pandi üles lepatriinud, mis olid laste ja vanemate endi valmistatud või poest ostetud, näiteks lepatriinu piltidega vihmavarjud või vaasid. Näitust saab lasteaias vaadata selle nädala lõpuni.

Teisipäeval olid külas lasteaia Lastetare kasvandikud, kes andsid väikse kontserdi.

Kolmapäeval, 3. märtsil, mis on lasteaia õige sünnipäev, esines lastele Kehra Nukk etendusega „Punamütsike“. Õhtul söödi rühmades ühiselt torti.

Neljapäeval tähistas iga rühm sünnipäeva eraldi ning reedel toimusid nelja vanema rühma mängupeod lasteaia saalis. Viimase päeva õhtul oli lasteaia töötajatel koosviibimine majast väljas. Koos mee­nutati möödunut. Jana Las­si sõnul on üle poole töö­ta­jatest lasteaias olnud kauem kui 20 aastat.

Juhataja ütles, et sel aastal otsustati sünnipäeva tähistada rahulikumalt kui varasematel aastatel: „Kui saime 25aastaseks, tähistasime suure kontserdiga. Kohale olid kutsutud endised töötajad, teiste lasteaedade juhatajad, valla esindaja ja paljud teised. Tookord oli pidu suunatud rohkem väljapoole. Seekord otsustasime, et ei tee raskel ajal pidu, vaid tähistame isekeskis.“

Sünnipäeva puhul on lasteaia fuajees välja pandud fotoalbumid kõikide lendude lõpetajatega. Piltidest on seatud ülevaade lasteaia 30 aasta tegemistest.

Praegu käib Lepatriinu lasteaia kuues rühmas 104 last. Juhataja sõnul on see arv olnud viimastel aastatel stabiilne ning praegu on kõik kohad täis. Rühmaõpetajaid on lasteaias 12, lisaks muusika- ja liikumisõpetaja.

Eelmine artikkelKallaletung
Järgmine artikkelToidupoed meelitavad ka maal allahindluste ja sooduskaupadega