Kehra laternapostidel on reklaamid

1098

Kehra sissesõidutee ääres on laternapostidel reklaamplagud HC Kehra käsipallurite piltide ja klubi toetajate nimedega.

Plakatil on Ukrainast toodud mängija VIKTOR SKRYPAK.
Plakatil on Ukrainast toodud mängija VIKTOR SKRYPAK.

Sügisel toimunud oksjoniga sai Kehra Spordipubi OÜ Kehras Keskuse tänaval ja Kose maanteel 24 laternaposti 3 aastaks 20 euro eest kuus rendile.
Spordipubi omanik ja Kehra Käsipalliklubi mänedžer Rene Kaalo ütles, et esialgu pandi Kes-kuse tänava äärde 6 lipuriidest reklaami, millel Kehra esindusmeeskonna mängijate pildid ja toetajate logod. Sportlaste valik tehti selle järgi, kes on Kehrast või lähipiirkonnast või elavad siin. Sissesõiduteel Keskuse tänava ääres on Jaan Kauge, Rando-Juku Sirkase, Indrek Normaku, Antti Rogenbaumi, Mikk Aasmaa ja Viktor Skrypaki pildid, kõrval käsipalliklubi mõne sponsori logo.
„Need on proovieksemplar, et näha, kas reklaamid on õigel kõrgusel ja nende visuaalne pool toimib,“ lausus Rene Kaalo. Ta lisas, et tagasiside on olnud hea.
Käsipalliklubi mänedžer rääkis, et edaspidi on kavas hakata rendile saadud reklaamiõigust edasi müüma.
„Me ei taha sellega teha äri, vaid eesmärk on Kehra halli linnapilti kaunistada ja teenida sporti investeerimiseks,“ kinnitas ta.
Kose maantee äärsetele tänavavalgustuspostidele peaksid reklaamid tulema järgmise kolme kuu jooksul. Kõik, kes soovivad, saavad sinna osta reklaamipinda.

Eelmine artikkelSõnumitooja 16. märtsi lehes
Järgmine artikkelKehra võistkond tuli koolikäsipallis 3. kohale