Kehra kooli 5. klassi tüdrukud on maakonna osavaimad korvpallurid

1020

Neljapäeval, 8. mail selgitati Anija valla spordikeskuses välja Harjumaa 5. ja 6.-7. klasside osavaimad noored korvpallurid.

Võistluste peakohtunik ja Kehra kooli kehalise kasvatuse õpetaja Piret Urmet selgitas, et võistlust „Osavaim korvpallur“ (OK) peetakse kogu Eestis ning see on mõeldud eelkõige väiksematele tüdrukutele, kes korvpalli mängida veel ei jaksa, küll aga saavad omandada korvpallitehnikat. Teatevõistlus hõlmab 5 erinevat harjutust, milles tuleb liikuda korvpalliga: põrgatada, sööta visata jne.

5. klasside tüdrukute arvestuses saavutas esikoha Kehra gümnaasiumi võistkond: Marili Alle, Kadi-Liis Soikka, Karoli Rusin, Marleen-Helen Koger, Anna Markin ja Kerilin Mänd, nende õpetaja on Piret Urmet. Kuusalu keskkooli tüdrukud tulid kolmandaks. Võiskonda kuulusid Aidi Gerde Tuisk, Anett Kirt, Carmen Pajuste, Kärt Kirsimaa, Kristin Mäkiševa ja Kertu Peegel, nende õpetaja on Margus Keerma. Aruküla põhikooli võistkond sai 4. koha.

Sama vanuseklassi poiste hulgas võitis Keila kool, Kuusalu keskkooli võistkond sai 4. ja Aruküla põhikooli võistkond 6. koha.

6.-7. klasside arvestuses võistlevad vaid tüdrukud. Võitsid Paldiski vene põhikooli piigad, Kuusalu kool sai 4, Kehra gümnaasium 6. ja Aruküla põhhikool 7. koha.

Eelmine artikkelKuusalu JK Rada jätkab võidulainel
Järgmine artikkelKuusalu vallas Mustametsa külas hakkas tööle urukoerte jahikool