Kehra käsipallifännid möllasid Põlvas

882

Käesoleva aasta kevadel asutati HC Kehra Fännklubi, et koondada HC Kehra käsipallimeeskonna fännid ja  kõik teised Anija valla piirkonnas tegutsevad spordisõbrad. MTÜ soovib ühendada eri valdkondade inimesed ühise mütsi alla, et koostööst tekkiv sünergia toetaks  kogukonnatunde tugevnemist ja kohaliku spordi populariseerimist.

1. oktoobril oli fännklubi esimene tõsisem aktsioon, tellisime bussi sõiduks Põlvasse, et  kodumeeskonda toetada Eesti karikavõistluste 1/8 finaali kordusmängus.  Fännklubi otsustas teha omalt poolt kõik, et olla meeskonnale toeks ja tuua võit koju. Selleks telliti 45 kohaline buss ja see uudis tõi kokku tubli bussitäie käsipallihuvilisi. Pool bussi hinnast tasus fännklubi omavahenditest, klubi liikmele oli bussipilet soodustusega.

Mäng algas Põlva kiire 4 punktilise eduga ja põlvakad olid muidugi rahul. Kehral olid raskused mängu käima saamisega ja väravavaht ei olnud ka erilises vormis. Mida kõvemaks tõusid kehrakate hääled, seda rohkem HC Kehra vahet vähendas. Kuni visati esimene viigi- ja seejärel eduvärav. Siitpeale ei hoitud ennast enam tagasi – emotsionaalses mõttes vallutasid meie fännid Põlva Mesikäpa 700 kohalise spordihalli täiesti. Põlva koduväljakut valitsev skandeerimine „Kehra, Kehra!“ oli kohale tulnud publikule ilmselt päris uudseks kogemuseks, et mitte öelda lausa šokiks. Tuleb tunnistada, et võõral õuel laiutamine mõjus väga meeldivalt. Võitsime mängu 3 väravaga, mis oli fännidele eriti magus. Kuna hääled olid juba soojaks karjutud, siis jätkus skandeerimine ka veel tagasiteel bussis, emotsioonid olid ülevad, tundsime ennast paremate inimestena. 

Ootame pidevalt oma ridadesse uusi liikmeid, infot ühinemise ja MTÜ tegevuse kohta leiab nii facebookist kui ka HC Kehra kodulehelt. Tule ja ühine meiega ning tunned, et ühtsuses peitub suur jõud.

Eelmine artikkelPõles oksahunnik
Järgmine artikkelKehras algas uue ühisveevärgi ja kanalisatsiooni ehitus