Kehra gümnaasiumi õpilased võistlesid taliolümpial

637

Eelmisel reedel, 4. märtsil toimus Kehras esmakordselt ülekooliline taliolümpia.

Taliolümpiamängudest võtsid osa peaaegu kõik Kehra gümnaasiumi 1.-12. klasside õpilased, kes olid sel päeval koolis. Igas meeskonnas võistlesid algklasside õpilased kõrvuti gümnasistidega.

Osalejad jagati loosiga viieks suureks võistkonnaks, kus igaühes oli ligikaudu 90 liiget. Meeskond sai tunnuseks ühe olümpiarõnga värvidest ja võistlejad riietusid sellele vastavalt. Alavõistlusteks jaguneti väiksematesse gruppidesse. Ülesannetes abistasid vanemad osalejad nooremaid ja kõikidel oli täita oma roll.

Taliolümpia alad olid peale suusatamise-uisutamise ka mitmesugused võistlusmängud. Ettevõtmise korraldaja ja kehalise kasvatuse õpetaja Piret Urmet ütles, et alad, millel võisteldi, olid väga erinevad: „Olid mõtlemist nõudvad alad nagu viktoriin ning lippude ja logode meisterdamine, mis vajas näpuosavust.
Ehkki tegemist oli taliolümpiamängudega, võisteldi spordis nii saalialadel kui õues. Võistluste raskusastmed olid samuti erinevad, näiteks toimus lustakas kelgutamisvõistlus aga ka päris tõsine ja sportlik teatesuusatamine.“

Eelmine artikkelTraktorist varastati diislikütust
Järgmine artikkelFoorum Kolgakülas – Kuusalu ja Loksa valla ühinemine oli õige samm