Kahala järvel teistkordselt korraldatud Jääkale tuldi peredega, palju oli lapsi. Mõnigi oli järvejääl liikumiseks pannud alla uisud-suusad, kasutati ka tõukekelke. Ilm oli päikeseline, järvejää sile, lumest puhas ja umbes 20 sentimeetri paksune.
Korraldustoimkonda kuulusid Janno Laende, Raido Ruse, Indrek Triisberg, Richard Armväärt Lahemaa Mereklubist ning aktiivsed inimesed Kahala järve ümbruse küladest. Päeva juht oli Uuri külavanem Emil Rutiku.
Järvejääle märgitud väikesel väljakul mängiti jäähokit. Kohal olid jääpurjetajaid ja lohesurfajaid, kuid tuult polnud.
Kahala jääkal viidi ka seekord läbi päästekoolitus. Kohal olid Loksa komando kutselised päästjad. Raasiku põhikooli 9. klassi õpilased, noorkotkad Hardi Oras ja Karut Luur ning nende juhendaja Kaupo Luur õpetasid taas ja poisid näitasid ette, kuidas ise ennast jääaugust välja aidata. Seda, kuidas kutseline päästja teist inimest veeaugust välja toob, demonstreerisid Kuusalu kooli vilistlane Liis Truubon vabatahtlikust reservpäästerühmast ja Loksa komando päästja Robert Aasa. Liis Truubon kukutas end samuti jääauku, seljas tavalised talveriided. Robert Aasa, kes oli merepäästjate varustuses, hüppas vette ja aitas ta tagasi jääle.
Pealtvaatajate imestuseks ei kiirustanud märjaks saanud noorkotkad ega ka Liis Truubon kohe kõrvalasuvasse sauna sooja. Noormehed pidid enne panema selga kuivad üleriided ja süütama lõkke, Liis Truubon jagas esimesi selgitusi ja lubas pärast sauna jagada veel.
Taas toimus kalapüügivõistlus. Osalejaid oli 21, lastest võitis Gert Gebruk, naistest Hanna Eliise Trolla, meestest Veljo Laur.
Tilgu Hüljeste taliujumise klubi juht Evar Ojasaar rääkis talisuplusest. Tema eeskujul käisid jääaugus ja saunas soojas 32 talisupluse proovijat. Janno Laende loodab, et analoogne klubi võiks tekkida ka Kuusalu valda. Anu Karjatse tutvustas vastlakombeid, Ülle Aaslav-Kaasik rääkis polaarmatkast kelgukoertega. Tehti jäämatk uiskudel ja tõukekelkudega. Osalenuid oli Jääkal hinnanguliselt 400 ringis. Pakuti suppi ja vastlakukleid.