Jõud tunnustas GUIDO TREESI ja Kuusalu rattamaratoni

1123

Eesti maakondade spordiliite ühendava Eestimaa Spordiliidu (EMSL) Jõud koosolekul valiti aasta tegija 2016 kolmes maakondlikus kategoorias: aasta noortetreener 2016, aasta kohaliku spordielu edendaja 2016 ja aasta piirkondlik spordisündmus 2016. Kandidaate esitasid maakondade spordiliidud.
Kohaliku spordielu edendajaks 2016. aastal Harjumaal nimetati Peningi koroonaklubi eestvedaja, staažikas koroonamängija ja võistluste korraldaja, Eesti Koroonamänguliidu juhatuse liige Guido Trees.
Kohaliku spordielu edendajaks saab esitada kandidaadi, kes on tuntud vabariiklikul või maakondlikul tasandil, osalenud aktiivselt maakonna spordielu edendamisel. Ta peab oskama projekte ellu viia ning olema võimeline tegutsema spordi valdkonnas.
Lõppeva aasta piirkondlikuks spordisündmuseks Harjumaal valiti Kuusalu III maastikurattamaraton. Estonian Cup sarja kuulunud Kuusalu rattamaraton toimus 30. aprillil Kolgakülas, osales rohkem kui 1100 ratturit.
Maratoni korraldas Kuusalu Rattaklubi, peakorraldaja oli Kaido Laas. ETV2 tegi maratonist pooletunnise erisaate, selles kiitsid kõik intervjueeritud ratturid Kolgaküla maratonirada. Öeldi, et see oli raske, kuid muinasjutuliselt kauni looduse keskel, mõned arvasid, et rada on parim, kus nad on kunagi sõitnud.
Aasta tegijate auhinnad antakse üle EMSL Jõud spordiaasta lõpetamisel.

Eelmine artikkelRaasiku valla talihooldustöödest parklates ja platsidel
Järgmine artikkelPikavere mõisas on üle 10 aasta taas päkapikumaa