JANNO TRUMP kogub oma bändi debüütplaadile raha Hooandjas

2838
Muusik ja helilooja JANNO TRUMP asutas oma sõpradega ansambli Trump Conception pool aastat tagasi.

Džässbändi Trump Conception esimene album peaks ilmuma tuleva aasta aprillis Jazzkaare festivaliks.

Arukülast pärit muusik ja helilooja Janno Trump töötab praegu koos oma džässbändiga debüütalbumi kallal, sellel kuuleb tema  loomingut. 10liikmelises bändis mängib trompetit Kuusalust pärit Allan Järve.
Instrumentaalbändis bassi mängiv Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia 3. kursuse tudeng Janno Trump tegi plaadi loomiseks üleskutse heategevuslikul internetilehel Hooandja – eesmärk on koguda 3500 eurot, mis kataks salvestusprotsessi, heli järeltöötluse, CDplaadi kujundamise ja plaatide tootmise kulud. Annetusi on aega teha 18. detsembrini ning kui projekt kogub eesmärgiks seatud summa, saab bänd raha endale. Igale annetajale on Trump Conceptionilt kingitused.
Janno Trump rääkis, et plaadi valmistamine aina edeneb: „Oktoobris salvestasime Riias rütmi­gruppi, praegu Tallinnas Kultuurikatlas   puhkpille.   Seejärel   on   vaja  veel  veidi  produtseerida  ning  pärast  seda  algab  järeltöötlus. Oleme iga toetuse eest väga  tänulikud  ning  garanteerime,  et ükski annetus ei jääks vastuteeneta.”
Esimese poole aastaga on ansambel jõudnud anda 2 väga menukat kontserti Tallinna jazziklubis Philly Joe’s, mõlemad korrad täismajale.  Lisaks Janno Trumpile ja Allan Järvele musitseerivad bändis Tanel Kuusk, Johannes Kiik, Danel Aljo, Keio Vutt, Madis Muul, Pent Järve, Dmitri Nikolajevski ja Caspar Salo. Ansamblis on 5 puhkpilli ning 5 muud instrumenti.
Facebookis on Janno Trumpi üleskutset jaganud ka tema isa, Aruküla muusikaõpetaja ja lauluõpetaja Juhan Trump, kes kirjutas, tema jõulukingisoov on, et toetataks Janno autoriplaadi valmimist: „Meie pisikesele perefirmale Trumbi Muusika tõotab saabuv aasta kujuneda teguderohkeks. Kevadel valmib ansambli Trump Conception CD-plaat Janno džäss-loominguga ning sügisel Juhani noodiraamat uute lastelauludega.”
Esmaspäeva, 16. novembri õhtu  seisuga  olid  Hooandjas  raha annetanud   14   inimest   ning   toetanud  projekti  kokku  265  euroga.

Eelmine artikkelNoorte merering hakkab koos käima Kolga koolimajas
Järgmine artikkelTähtajaks esitati Kuusalu valla üldplaneeringusse ettepanekuid 25 kohast