HC Kehra/Horizon Pulp & Paper kaotas käsipalli Balti liigas võõrsil leedukatele

787

Klaipeda Dragunas võttis käsipalli Balti liiga edasilükatud mängus kodusaalis olulise võidu HC Kehra/Horizon Pulp & Paperi üle 28:22 ning kindlustas sellega tabelis veelgi oma neljandat kohta.

Leedus peetud kohtumises võttis kodumeeskond ohjad oma kätte esimesest minutist alates, juhtides 5:1. Kehra proovis mängu tagasi tulla, kuid ei suutnud vahet kolmest väravast väiksemaks enam mängida, poolajale mindi vastu Dragunase 15:10 eduseisul. Teisel poolajal jätkus sarnane mängupilt ning nii pidi HC Kehra võtma vastu kaotuse numbritega 22:28.

HC Kehra parim väravaviskaja oli ääremängija Jürgen Rooba viie väravaga, Uku-Tanel Laast ja Rando-Juku Sirkas toetasid nelja tabamusega.

Kehralaste peatreener Jüri Lepp: „Vastased olid paremad, meil erilist võimalust polnud. Võib ka nii öelda, et me ei saanud vastaste väravavahist jagu, too tegi tõeliselt hea mängu. Balti Liiga rong on nüüd läinud, tuleb natuke puhata ja meeskond kevadeks uuesti vormi ajada. Pettumus pole suur, aga kogu Balti Liiga hooaeg on kahjuks üle kivide-kändude kulgenud.“

Leedu klubil on kogutud kümnest mängust 11 punkti. Lähirivaal, HC Meshkov Brest on kolme punkti kaugusel. HC Kehra jätkab eelviimasel, 7. kohal viie punktiga. Kaks mängu enam pidanud Läti klubi Celtnieks/LSPA edestab Kehrat punktiga.

Balti liiga mängud jätkuvad 28. veebruaril kui HC Kehra sõidab Minskisse külla liiga punasele laternale, HC Vitjaze meeskonnale.

Eelmine artikkelTasuline või tasuta Sõnumitooja – selles pole üldse küsimust
Järgmine artikkelEV aastapäeval sai PEETER PALTS Raasiku valla aukodaniku tiitli ja Kehras jagati teenetemärke