HC Kehra/Daisy võitis kodus ja Viacon/Kehra võõrsil

596

Eesti meeste käsipallimeistrivõistluste meistriliigas kohtusid 17. oktoobril Kehra spordihoones HC Kehra/Daisy ja SK Tapa. Mängu võitis HC Kehra/Daisy 36-31, poolaeg 16-14. Kehra poolt olid resultatiivsemad Marko Slatinovski 9 ja Uku-Tanel Laast 7 väravaga.

Eesti meeste käsipallimeistrivõistluste esiliigas kohtusid 18. oktoobril Tapa spordikeskuses SK Tapa 2 ja Viacon/Kehra. Mängu võitisViacon/Kehra 24-20, poolaeg Kehrale 12-6. Parimad väravakütid Margus Nõlvak 5 ja Indrek Lillsoo 4 väravaga. Esiliigas jagab Kehra/Viacon praegu 1.-2. kohta HC Viimsi 2ga.

Laupäeval, 20. oktoobril toimus Arukülas meeste käsipallimeistrivõistluste mäng, kus omavahel kohtusid kodumeeskond Aruküla ja Värska Originaal. Mängu võitis Värska Originaal tulemusega 38-28, pool­aja tulemus oli 18-15. Aruküla poolelt oli resultatiivseim Mihkel Matteus Luik 8 väravaga.

Eesti meeste käsipallimeistrivõistluste järgmised mängud on 6. novembril. Tapa spordikeskuses kohtuvad SK Tapa ja Aruküla ning Viimsi keskkoolis HC Viimsi/Tööriistamarket ja HC Kehra/Daisy.

Eelmine artikkelKoer kukkkus kanalisatsioonikaevu
Järgmine artikkelAnijal kaevati välja ajalooline mõisamüür