Arukülas võisteldi teist aastat järjest jalgrattasõidus

1318

Laupäeval, 11. juulil oli Arukülas rattaralli. Osalesid 30 jalgratturit, sõidu lõpetasid 22. Distants oli 40 kilomeetrit, millest 32 km sõideti asfaldil, 8 km kruusateel.

Esimese koha sai Virgo Neeme ajaga 1.10.24, teiseks tuli Urmas Einroos (1.10.42), kolmandaks Raigo Kebja (1.11.10), järgnesid Jaan Uus, Margus Meidla, Jaanus Niglas, Karel Pragi, Veiko Vill, Martin Kull ja Jüri Vaarmets. Naisi läks rajale kolm, neist ainsana jõudis finišisse Jaanika Käes (1.12.13). Kümme parimat meest ja parim naine said auhinnaks karika.

Raasiku spordiklubi nWo kavatseb rattarallit ka edaspidi korraldada. Võistluse peakorraldaja Risto Ilves spordiklubist nWo arvas, et tulevikus oleks sobiv võistlejate hulk 100-120 jalgratturit.

„Eelmisel aastal oli proovivõistlus ja sel aastal peaproov järg­miseks rattaralliks.“

Tänavu võistlusele palju reklaami ei tehtud. Info oli üleval nWo koduleheküljel ning kohalikud jalgrattasportlased rääkisid rallist tuttavatele ratturitele ja levitasid infot foorumites.

Risto Ilves jutustas, et teeb ka ise sporti, kuid põhiliselt meeldib talle üritusi korraldada: „Kunagi aeti mind närvi, kui räägiti, et Raasiku vallas ei toimu midagi. Ütlesin, et võtan asja enda kätte.“

Spordiklubi nWo korraldab ka iga-aastast Raasiku valla rahvajooksu.

Aruküla rattarallit aitasid korraldada Guido Trees, MTÜ Aruküla Kultuuriselts, Raasiku vallavalitsus ja Aruküla noored.                            

Eelmine artikkelSuru külas põles mets
Järgmine artikkelNõu ja (tahte)jõuga suitsust vabaks