HC Kehra sai Balti liigas võidu ja kaotuse

1210

Möödunud nädalavahetusel, 23.-24. jaanuaril võõrustas HC Kehra/Horizon Pulp&Paper käsipalli Balti liigas Valgevene ja Leedu meeskondi.
Laupäeval mängis Kehra meeskond tiitlikaitsja Minski SKAga, keda sügisel avavoorus võideti, ning kaotas pärast 17:16 võidetud avapoolaega siiski 28:35. Kehralaste parimatena viskasid Dmitro Jankovski 6 ja Kaspar Lees 5 väravat.
Pühapäeval oli Kehra meeskonna vastane Leedu meisterklubi Klaipeda Dragunas.  Kuigi kodumeeskond läks juhtima 4:1, lasti seejärel hoopis Dragunas 4 väravaga juhtima. Avapoolaja kaotasid kehrakad 13:14, kuid teisel poolajal tehti see kuhjaga tasa ning kodumeeskond võitis 32:27.
„Olime vaimselt raskes seisus. Õnneks nägime kohtumises Minskiga, et võime mängida ka tugeva vastasega, kuigi nad võitsid lõpuks jõuga. Teises mängus oli võitu väga vaja ja siit on hea edasi minna. Tabel on tihe,“ kommenteeris peatreener Indrek Lillsoo.
Balti liiga A-alagrupis on nelja parema hulka ehk veerandfinaali võimalik pääseda veel kõigil kuuel klubil. Liidrina jätkab SKA 12 punktiga (8 mängust). Viljandil on 10 ja Kehral 7 punkti 7st mängust. 7 punkti on ka Dragunasel, kuid neil on peetud 8 mängu, järgnevad Riia Celtnieks 4 ja HK Ogre/Miandum 2 punktiga – mõlemal Läti meeskonnal on peetud 6 mängu.
Järgmine Balti liiga nädalavahetus on 6. ja 7. veebruaril, Kehra meeskond mängib siis kodusaalis Viljandi meeskonnaga.

Eelmine artikkelPOLITSEIKROONIKA
Järgmine artikkelRaasiku valla soojamajandusarengukava kinnitatud